Wielofunkcyjny brelok ATACAMA Schwarzwolf
Wielofunkcyjny brelok ATACAMA Schwarzwolf
Wielofunkcyjny brelok ATACAMA Schwarzwolf
Artykuł: BGPL03562CM

Wielofunkcyjny brelok ATACAMA Schwarzwolf

Zdobądź wyjątkowy, wielofunkcyjny brelok ATACAMA Schwarzwolf! 13 narzędzi w jednym gadżetie. Nowy sposób na promocję Twojej firmy!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
150szt.
Mamy na stanie
17:42 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
3203szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]

Daj Się Rozpoznać z Wielofunkcyjnym Brelokiem ATACAMA Schwarzwolf!

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego dla profesjonalisty z branży reklamowej, niż dysponowanie gadżetem, który jest nie tylko praktyczny, ale także wyjątkowy. Nie musisz już więcej szukać, bo prezentujemy Ci wielofunkcyjny brelok ATACAMA Schwarzwolf - to najskuteczniejszy gadżet reklamowy, jaki kiedykolwiek miałeś okazję trzymać w swoich rękach!

Twoje Narzędzie do Sukcesu

Wyjątkowość tego breloka z narzędziami od Schwarzwolf tkwi w perfekcyjnym połączeniu funkcjonalności i stylu. Wyobraź sobie kompaktowy gadżet, którego nie odróżnia się od zwykłego breloka, a jednak posiada aż 13 różnych narzędzi!

  • Linijkę dla precyzyjnych pomiarów,
  • Magnes zawsze pod ręką,
  • Klucz w 6 rozmiarach, dopasowany do każdego zadania,
  • No i oczywiście, niezastąpiony w każdej sytuacji, otwieracz do butelek.

Reprezentuj Swoją Firmę z Wielofunkcyjnym Brelokiem!

Z wielofunkcyjnym brelokiem ATACAMA Schwarzwolf możesz być pewien, że Twoja firma będzie zauważona. Gadżet ten nie tylko przykuje uwagę potencjalnych klientów, ale też podkreśli profesjonalizm i innowacyjność Twojej marki. Czy jest coś lepszego, niż zostawić po sobie trwałe wrażenie, dzięki praktycznemu i stylowemu gadżetowi firmowemu?

Szczegóły, które Robią Różnicę

A co powiecie na to, aby ten wspaniały brelok z narzędziami ozdobić logo Twojej firmy? Jego elegancka szarość świetnie skomponuje się z każdym kolorem, a dzięki technice grawerowania laserowego, logo Twojej firmy zawsze będzie wyraźne i dobrze widoczne. A na domiar tego, pole do nadruku logo ma wymiary 2,5 x 0,6 cm - wystarczające, aby doskonale zaakcentować charakter Twojej działalności. Jak myślicie, jest to dobry pomysł?

Wielofunkcyjny brelok ATACAMA Schwarzwolf - Twoja Firma na Wyciągnięcie Ręki

Jeżeli poszukujesz perfekcyjnego rozwiązania dla swojej firmy - trafiłeś we właściwe miejsce. Wybierając wielofunkcyjny brelok z narzędziami, inwestujesz w jakość, praktyczność, a co najważniejsze - w doskonały sposób promowania swojej firmy. Czy jest coś lepszego dla sprawdzonego eksperta od marketingu jak Ty?

Podsumowując: Brelok, wielofunkcyjność, narzędzia. A wszystko to w jednym, eleganckim gadżecie. Czego jeszcze potrzebujesz?

Kolor:Szary
Materiał:Stal nierdzewna
Rozmiar:7,4 x 2,4 cm
Dostępno na magazynie150szt.
Data aktualizacji17:42 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni3203szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03562CM
Wielofunkcyjny brelok ATACAMA Schwarzwolf
Wielofunkcyjny brelok ATACAMA Schwarzwolf
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR