Breloczek do kluczy otwieracz do butelek Handy
Breloczek do kluczy otwieracz do butelek Handy
Breloczek do kluczy otwieracz do butelek Handy
Artykuł: BGPL03505MDC

Breloczek do kluczy otwieracz do butelek Handy

Zainwestuj w elegancki i przydatny gadżet firmowy! Nasz metalowy brelok otwieracz Handy to perfekcyjna mieszanka funkcjonalności i stylu! Zamów teraz!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
28182szt.
Mamy na stanie
17:22 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Brelok Otwieracz Do Butelek Handy: Gadżet Firmowy, Jaki Przenosi Twój Biznes na Następny Poziom!

W dobie, kiedy gadżety reklamowe stają się niemal niezastąpioną częścią skutecznej kampanii marketingowej, przedstawiamy Ci coś, co sprawi, że Twoja firma będzie się wyróżniać. Nasz brelok otwieracz do butelek Handy nie jest zwykłym gadżetem. To narzędzie z otwieraczem, które niesie za sobą mocny przekaz i zostawi niezapomniane wrażenie na Twoich klientach. Czyż nie to jest sedno doskonałego artykułu reklamowego?

Czym Jest Nasz Brelok Otwieracz Do Butelek Handy?

Doskonałe pytanie! Przeznaczony jest nie tylko do podtrzymania kluczy w jednym miejscu, ale także do otwierania butelek z ulubionym napojem. Wykonany z błyszczącego metalowego materiału, jest nie tylko trwały, ale także elegancki. Rozmiar? Idealny - 8,5X2,9X0,9 CM. Poczujesz radość z posiadania i używania go! A jak wygląda kwestia gadżetów z logo firmy? Oto szczegółowe informacje.

Twój Logo, Twoja Tożsamość!

Nie jest tajemnicą, że potęga gadżetów z logo tkwi w ich zdolności do promowania Twojego brandu. Ale jak to zrobić najlepiej? Rozważ dwie opcje: grawerowanie laserowe lub tampodruk.

  • Grawerowanie laserowe: Przy użyciu precyzyjnej technologii laserowej, logo Twojej firmy zostanie wymuskane na powierzchni breloka. Cóż, proszę! To wrażliwe na wysokiej klasy szczegóły, długotrwałe i nadaje blasku metalowi. Ale pamiętaj, jest droższy niż tampodruk i nie pozwala na kolorowe logo.
  • Tampodruk: To świetna alternatywa, jeżeli poszukujesz opcji budżetowej, lecz nadal profesjonalnej. Wykorzystuje poduszkę silikonową do przenoszenia tuszu na powierzchnie breloka. Zaletą jest to, że pozwala na druk wielokolorowych logotypów. Wadą jest to, iż może nie być tak trwały jak grawerowanie laserowe.

Koniec Końców...

Nie tylko polecamy ten brelok, jesteśmy nim zauroczeni! To gadżet, który odniesie sukces na gadżetach biznesowych i gadżetach reklamowych z nadrukiem. Więc czemu jeszcze nie masz go w swojej kolekcji? Zamów już teraz i dołącz do grona szczęśliwych właścicieli!

Kolor:Srebrny błyszczący
Materiał:Metal
Rozmiar:8,5X2,9X0,9 CM
Dostępno na magazynie28182szt.
Data aktualizacji17:22 - 22.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03505MDC
Breloczek do kluczy otwieracz do butelek Handy
Breloczek do kluczy otwieracz do butelek Handy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR