Breloczek z żetonem i otwieraczem do butelek
Breloczek z żetonem i otwieraczem do butelek
Breloczek z żetonem i otwieraczem do butelek
Breloczek z żetonem i otwieraczem do butelek
Artykuł: BGPL03402AP

Breloczek z żetonem i otwieraczem do butelek

Udoskonal swój marketing brelokiem do kluczy z otwieraczem i żetonem na zakupy! Wybierz gadżet firmowy, który przyciąga uwagę i tworzy pozytywne skojarzenia z Twoją marką.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
71szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Perłowa Edycja Brelok do Kluczy z Otwieraczem i Żetonem na Zakupy

Szukasz gadżetu reklamowego, który zachwyci klientów swoją funkcjonalnością i stylem? Podaruj im brelok do kluczy z otwieraczem do butelek i żetonem do wózka na zakupy! To perfekcyjna kombinacja, która na pewno przyciągnie uwagę.

Ten gadżet firmowy wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, metalu i poliestru. Dostępny jest w różnych kolorach. Czy preferujesz elegancki czarny, energetyczny czerwony, czy klasyczny srebrny? A może poszukujesz niebieskiego breloka, który przyciągnie wzrok i wywoła uśmiech na twarzach obdarowanych.

Jak mogę spersonalizować ten gadżet z logo mojej firmy?

Możliwości są nieograniczone! Możesz wybrać tampodruk, który z powodzeniem stosuje się do nadruku na gadżetach z tworzyw sztucznych. Można go nakładać na nierówności, dzięki czemu nasz brelok zachowa swoją estetykę. Dlaczego funkcjonuje? Koszulki z tampodrukiem to powszechnie używany gadżet firmowy. Stosując specjalne tusze i gumowe matryce, uzyskujesz czysty, precyzyjny nadruk, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

  • Materiał: Aluminium
  • Kolor: Czarny, Czerwony, Srebrny, Niebieski
  • Rozmiar: 8,3 x 2,3 x 1 cm.
  • Opcje nadruku logo: Cytowanie laserowe lub tampodruk

Ale to nie wszystko! Możesz też zdecydować się na grawerowanie laserowe. Co to jest, zapytasz? To metoda, która polega na trwałym i precyzyjnym zapisie grafiki lub tekstu. Twoje logo, wykonane portalowym laserem CO2, będzie nie tylko trwałe, ale także niepowtarzalne. W zależności od koloru podłoża, napis staje się ciemniejszy lub jaśniejszy. Wow, prawda? Ale pamiętaj, zawsze zalecamy konsultację z naszym konsultantem przed wyborem metody nadruku. Dobrze, zapomnij o tym. Twoi klienci na pewno docenią ten gadżet z logo firmy!

Podsumowując

Niezależnie od tego, czy poszukujesz artykułów reklamowych dla swojego małego biznesu, czy planujesz większą kampanię dla korporacji, ten gadżet biznesowy z pewnością zrobi wrażenie. Przygotuj się na lawinę doskonałych opinii i nowych klientów, gdy zaczną używać i pokazywać ten brelok z otwieraczem! Jak mogą mu się oprzeć?

Ale co na to specjaliści od marketingu? Czy potrafią ocenić wartość takiego prezentu? Ale jakie to ma znaczenie? Każdy, kto otrzyma taki upominek, poczuje się wyjątkowo. Zatem kiedy planujesz zrobić swój pierwszy zamówienie?

Kolor:Czarny
Materiał:Aluminium, metal, polyester
Rozmiar:8,3 x 2,3 x 1 cm
Dostępno na magazynie71szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Następna dostawa12000szt.
Dostawa zaplanowana na:11-07-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03402AP
Breloczek z żetonem i otwieraczem do butelek
Breloczek z żetonem i otwieraczem do butelek
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR