Czarny brelok do kluczy, otwieracz do butelek
Artykuł: BGPL03215AP

Czarny brelok do kluczy, otwieracz do butelek

Praktyczny i elegancki brelok do kluczy z otwieraczem. Idealny gadżet firmowy z możliwością nadruku logo. Sprawdź i zaskocz swoich klientów!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
1szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
3208szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Brelok do kluczy z otwieraczem - gadżet firmowy, który zrobi różnicę!

Kto by pomyślał, że tak mały przedmiot jak brelok do kluczy z otwieraczem może przynieść tak duże efekty? Otóż może! Jest to doskonały gadżet reklamowy, który wyśmienicie sprawdzi się jako narzędzie marketingowe. Małe, praktyczne, zawsze pod ręką - kto z nas nie chciałby mieć takiego breloczka?

Praktyczność w małym wydaniu

Nie ma co ukrywać - gadżety z logo firmy powinny być nie tylko ładne, ale i praktyczne. Nic tak nie cieszy odbiorcy jak funkcjonalny prezent, który przy okazji przypomni mu o Twojej marce. Brelok z otwieraczem to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Od teraz Twoi klienci nie będą musieli szukać otwieracza do butelek - będą mieli go zawsze przy sobie! Co więcej, za każdym razem, gdy będą korzystać z breloczka, będą widzieć Twoje logo. Czy może być lepsza reklama?

Design i jakość gadżetów reklamowych na najwyższym poziomie

Twój brelok nie jest zwyczajnym produktem. Jest wykonany z najwyższej jakości aluminium, co zapewnia jego trwałość i elegancki wygląd. Dodatkowo, dostępny jest w kilku atrakcyjnych kolorach, takich jak czarny, niebieski, czerwony czy srebrny. Efekt? Gadżet, który nie tylko przyda się w domu, ale również świetnie prezentuje się jako element stylizacji.

Opcje nadruku logo

Istnieją dwie metody nadruku logo na tym gadżecie reklamowym: grawerowanie laserowe i tampodruk. Grawerowanie laserowe jest metodą, która gwarantuje precyzyjne i trwałe umieszczenie Twojego logo na breloczku. To technika, która nie schodzi z powierzchni, nawet po długim użytkowaniu produktu. Z kolei tampodruk to technika nadruku, która pozwala na uzyskanie wyrazistych i żywych kolorów. Dzięki temu Twój logo wygląda na breloczku jeszcze bardziej efektownie!

Parametry breloka z otwieraczem

  • Materiał: Aluminium
  • Kolor: Czarny
  • Rozmiar: 5,9 x 3,4 x 0,3 cm
  • Opcje nadruku logo: Grawerowanie laserowe, wymiar pola do nadruku logo 20x20. Tampodruk, wymiar pola do nadruku logo 20x20.

Podsumowując, brelok do kluczy z otwieraczem to praktyczny i funkcjonalny gadżet biznesowy, którego nie powinno zabraknąć w Twojej firmie. Gwarantuje długotrwałą reklamę Twojej marki i zadowolenie klientów. Czego chcieć więcej?

Jedno jest pewne - po tym gadżecie reklamowym nikt nie przejdzie obojętnie. Czy chcesz zacząć już dziś i zaskoczyć swoich klientów gadżetem, który z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach?

Kolor:Czarny
Materiał:Aluminium
Rozmiar:5,9 x 3,4 x 0,3 cm
Dostępno na magazynie1szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni3208szt.
Następna dostawa5000szt.
Dostawa zaplanowana na:07-08-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03215AP
Czarny brelok do kluczy, otwieracz do butelek
Czarny brelok do kluczy, otwieracz do butelek
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR