Czarny brelok z otwieraczem w kształcie butelki
Artykuł: BGPL03472AP

Czarny brelok z otwieraczem w kształcie butelki

Brelok do kluczy z otwieraczem "butelka" to prawdziwy hit wśród gadżetów firmowych. Wykonany z aluminium, dostępny w wielu kolorach. Z nami Twój biznes zostanie zapamiętany na długo!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Niebanalny prezent dla każdego biznesowego tigra, Brelok do kluczy z otwieraczem "butelka"

Brelok do kluczy, otwieracz "butelka" to gadżety reklamowe oraz gadżety firmowe, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetycznie wykonane. Jest to idealny wybór dla reklamodawców, którzy chcą sprawić swoim klientom niezapomnianą niespodziankę.

Unikalny design, wyjątkowa jakość

Niezależnie od tego, czy poszukujesz gadżetów z nadrukiem czy gadżetów z logo, nasz brelok z otwieraczem spełni Twoje oczekiwania. Nie tylko jest praktyczny, ale także wygląda niesamowicie na tle innych artykułów reklamowych dostępnych na rynku. Oferuje różne opcje kolorystyczne: srebrny, niebieski, zielony, czerwony i czarny.

  • Materiał: Aluminium.
  • Kolor: Czary.
  • Rozmiar: 3 x 8, 9 x 0, 2 cm.

Zastosowane techniki drukowania

Grawerowanie laserowe oraz tampodruk to metody, które umożliwią idealne odzwierciedlenie logo Twojej firmy na naszych gadżetach.

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe to technika, która polega na "wypalaniu" wzoru na powierzchni przedmiotu. Ma swój niepowtarzalny urok, stworzony przez precyzyjne i drobiazgowe linie. Jego natężenie i głębokość są zawsze doskonale równomiernie dystrybuowane co sprawia, że prezentuje się naprawdę rewelacyjnie!

Tampodruk

Tampodruk to technika druku, która polega na przeniesieniu wzoru za pomocą specjalnej poduszki z elastomeru siliconowego. Jest to doskonała metoda na nanoszenie logo na powierzchniach o nieregularnych kształtach, takich jak nasz brelok. Efekt końcowy jest niezwykle precyzyjny i czytelny, co z pewnością wpłynie na rozpoznawalność Twojego biznesu!

Co byś powiedział na wręczenie swoim klientom breloka z logo swojej firmy? Nie tylko będą mogli zawsze mieć go przy sobie, ale także wypić zimne piwo po ciężkim dniu pracy, używając otwieracza! To na pewno by ich rozbawiło, co Ty na to? Chcesz zrobić prawdziwe wrażenie na swoich klientach? Wybierz nasz Brelok do kluczy, otwieracz "butelka"! Jest więcej niż tylko gadżetem biznesowym - to prezent, który zostanie zapamiętany i doceniony przez długi czas. Wybierz jakość, której możesz zaufać i zamów dziś!
Kolor:Czarny
Materiał:Aluminium
Rozmiar:3 x 8,9 x 0,2 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03472AP
Czarny brelok z otwieraczem w kształcie butelki
Czarny brelok z otwieraczem w kształcie butelki
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR