Breloczek do kluczy otwieracz do butelek, srebrny
Breloczek do kluczy otwieracz do butelek, srebrny
Artykuł: BGPL03351AP

Breloczek do kluczy otwieracz do butelek, srebrny

Zaskocz swoich klientów praktycznym brelokiem z otwieraczem od Cleo. Robi wrażenie, jest trwały i dostępny w wielu kolorach. Idealny gadżet reklamowy dla Twojej firmy!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
11809szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Brelok do Kluczy z Otwieraczem do Butelek: Praktyczność Spotyka Styl

Połączenie funkcjonalności i elegancji

Zawsze podkreślałem, że gadżety reklamowe powinny być nie tylko atrakcyjne, ale także praktyczne. To jest właśnie twój brelok do kluczy z otwieraczem do butelek Cleo! Taki mały sprzęt firmowy jest nie tylko wygodny, ale także eleganckiego. Panie i panowie, oto idealny przykład jak połączyć biznes z przyjemnością!

Czemu by nie dodać nieco koloru do Twojego dnia?

Pomyśl tylko, jak ten gadżety firmowy - brelok do kluczy, tętniący różnymi możliwościami, mógłby ożywić łunę codziennej rutyny. Dostępny jest we mnóstwie kolorach: zawadiacko czarny, maybe navy, gorąco czerwony, soczyście zielony, energetyczny pomarańczowy. Aha, mamy też jeden srebrzysty dla tradycjonalistów.

Bezpieczny i wytrzymały – jak my, marketerzy!

Made in Cleo, nie żartuję! Wykonany z aluminium, więc nie musisz się martwić, że się zniszczy podczas codziennego użytkowania. Grawer na breloczku? Oczywiście! Kto by nie chciał pokazać swojego stylu z oszałamiającym logo swojej firmy?

  • Materiał: Aluminium. Nic dodac nic ująć – moc i bezpieczeństwo w jednym!
  • Kolor: Srebrny. To kolor dla prawdziwych twardzieli, nieprawdaż?
  • Rozmiar: 1, 3 x 6, 7 x 1, 5 cm. Idealny rozmiar, który mieści się w kieszeni, ale jest na tyle duży, aby go nie zgubić.

Logo Twojej Firmy? Z Nami to Bułka z Masłem!

Macie do wyboru dwa sposoby aplikacji logo - grawerowanie laserowe lub tampodruk. Oba są równie efektywne, a ja powiem Wam dlaczego!

Grawerowanie Laserowe: Kunszt Artystyczny

Grawerowanie laserowe daje niesamowitą precyzję - detale wyglądają bardzo ostro i precyzyjnie. Do tego jest trwałe i nie ściera się. Idealne dla tych, którzy cenią detale i trwałość. Chociaż, trzeba brać pod uwagę, że czas przygotowania jest nieco dłuższy. No cóż, jakość kosztuje, tak?

Tampodruk: Speedy Gonzales w Świecie Gadżetów Reklamowych

Jeśli czas jest dla Ciebie istotny, być może tampodruk jest dla Ciebie. Umożliwia szybkie drukowanie logo, nawet na nieregularnych powierzchniach. Jednak możesz musieć czasem odnowić druk, bo tampodruk może nie być tak trwały jak grawerowanie laserowe. Szybkość za jakość - to jest pytanie!

Podsumowując...

To gadżet, który jest w stanie podnieść prestiż Twojej firmy dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi i praktyczności. Brelok do kluczy z otwieraczem do butelek Cleo to prostota spotyka funkcjonalność w świecie gadżetów firmowych. Nic dodać, nic ująć. Paczka pełna elegancji!

Kolor:Srebrny
Materiał:Aluminium
Rozmiar:1,3 x 6,7 x 1,5 cm
Dostępno na magazynie11809szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03351AP
Breloczek do kluczy otwieracz do butelek, srebrny
Breloczek do kluczy otwieracz do butelek, srebrny
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR