Aluminiowy brelok z towieraczem, czerwony
Aluminiowy brelok z towieraczem, czerwony
Aluminiowy brelok z towieraczem, czerwony
Artykuł: BGPL03266AP

Aluminiowy brelok z towieraczem, czerwony

Niezapomniany brelok z otwieraczem, idealny gadżet firmowy. Podkreśl swój image i zostaw trwałe wrażenie, z Macie możesz to osiągnąć! Zamów teraz!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
37180szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Niezastąpione gadżety biznesowe: Brelok do kluczy z otwieraczem

A co powiesz na brelok do kluczy z równie przydatnym otwieraczem do butelek? Dwie w jednym, zawsze pod ręką, w momencie, kiedy najbardziej potrzebujesz! Do tego z logo Twojej firmy? Idealne, prawda? Firma Macie jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie jakość, funkcjonalność i estetykę.

Twój klucz do sukcesu

Ten brelok, kochani, to gadżet, który z pewnością ułatwia życie! Wykonany z aluminium, z matowym wykończeniem, prezentuje się równie dobrze, jak się sprawuje. A do tego jest tak mały - wymiary to tylko 5,4 x 1 x 0,9 cm! Mieści się w kieszeni, torebce, a nawet... w dłoniach! Czy to nie brzmi jak marzenia? A, i nie zapomnijmy, że jest to otwieracz do butelek! Więc jeśli planujesz popołudniowe spotkanie z klientami, ten gadżet reklamowy z logo firmy będzie strzałem w dziesiątkę!

Doskonałe gadżety z nadrukiem - minuta, sekunda!

Zastanawiasz się, jakim cudem na tak małym gadżecie firmowym może znaleźć się Twoje logo? Nie ma się co martwić! Macie oferuje dwa rodzaje nadruku logo: grawerowanie laserowe oraz tampodruk. Obie techniki mają swoje plusy i minusy, ale w obu przypadkach Twoje logo z pewnością zrobi wrażenie!

Grawerowanie laserowe:
  • Świetnie sprawdza się na powierzchniach metalowych
  • Obietnica trwałości i niezmiennego wyglądu nawet po długotrwałym użytkowaniu
  • Możliwość grawerowania nawet najdrobniejszych szczegółów
  • Wymiar pola do nadruku logo 35x6
Tampodruk:
  • Indywidualne podejście do każdej zamówionej partii gadżetów reklamowych
  • Niska wada wynikająca z możliwości odbijania cech strukturalnych gadżetu
  • Wymiar pola do nadruku logo 35x6

Czy jest coś, czego nie lubisz w breloczku z otwieraczem od Macie? Czy jest coś, co byś w nim zmienił? Jeśli nie, to jest to gadżet reklamowy dla Ciebie!

Podsumowując...

Szukasz doskonałego gadżetu reklamowego z logo Twojej firmy? Chcesz, aby był zarówno praktyczny, jak i estetyczny? Ten brelok z otwieraczem jest dla Ciebie! Nie ważne, czy jesteś na wycieczce biznesowej, czy na piątkowym grillu - ten brelok zawsze będzie przy Tobie!

Więc dlaczego by go nie sprawdzić? Skontaktuj się z nami już dziś, a my pomożemy Ci stworzyć najdoskonalsze gadżety reklamowe, jakie kiedykolwiek spotkałeś!

Zaskocz swoją konkurencję!

Zadbaj o to, aby Twoja firma była zawsze o krok do przodu. Jeśli poszukujesz idealnego gadżetu firmowego, który zapadnie w pamięć Twoim klientom, brelok do kluczy z otwieraczem do butelek od Macie to strzał w dziesiątkę! Daj sobie szansę na sukces i zaskocz konkurencję swoimi gadżetami firmowymi!

Kolor:Czerwony
Materiał:Aluminium
Rozmiar:5,4 x 1 x 0,9 cm
Dostępno na magazynie37180szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Następna dostawa40000szt.
Dostawa zaplanowana na:29-08-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03266AP
Aluminiowy brelok z towieraczem, czerwony
Aluminiowy brelok z towieraczem, czerwony
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR