Brelok do kluczy z żetonem do wózka
Artykuł: BGPL03312AP

Brelok do kluczy z żetonem do wózka

Brelok do kluczy, żeton do wózka, otwieracz butelek - wszystko w jednym, stylowym gadżecie reklamowym. Wymyślony dla Twojej firmy, wyróżnij się już dziś!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Brelok do kluczy, żeton do wózka na zakupy, otwieracz do butelek - Praktyczny gadżet reklamowy z otwieraczem

Zastanawiasz się nad tym, jak twój brelok do kluczy może zrobić jeszcze więcej dla Ciebie? A co, jeśli zaoferowaliśmy Ci coś więcej niż tylko zwyczajny brelok dla twojej firmy? Przedstawiamy brelok jako artykuł reklamowy, który jest nie tylko użyteczny, ale również funkcjonalny!

Poznaj nasz gadżet firmowy z otwieraczem

  • Materiał: Metal

  • Kolor: Srebrny

  • Rozmiar: 6, 2 x 3, 6 x 0, 4 cm

Trzy w jednym: brelok, żeton do wózka, otwieracz!

Nasz gadżet reklamowy z nadrukiem nie jest tylko zwykłym brelokiem do kluczy. Jest to również żeton do wózka na zakupy i otwieracz do butelek! Po co nosić ze sobą trzy różne rzeczy, skoro można je połączyć w jednym stylowym gadżecie?!

Logo Twojej firmy zawsze na wierzchu!

Gadżety z logo firmy nie były nigdy tak użyteczne i wszechstronne! Twój logo będzie widoczne za każdym razem, kiedy ktoś użyje tego otwieracza do butelek lub żetonu do wózka.

Techniki Nadruku Logo

  • Grawerowanie laserowe: To popularna metoda nadruku zastosowana w gadżetach biznesowych i jest ultra trwała. Ma ona pewne zalety, jak możliwość dokładnej realizacji drobnych detali logo, ale nie pozwala na kolorystyczne loga.
  • Tampodruk: Technika nadrukowania, która daje możliwość nadrukowania Twojego logo w pełnym kolorze. Drobna wada to fakt, że kolor może się z czasem trochę zużyć, ale za to zdecydowanie wybija się na tle innych.

Po co więc czekać? Upewnij się, że twój gadżet biznesowy robi dobrą robotę jako narzędzie marketingowe i praktyczny zestaw narzędzi w jednym! Jaki jest kolor Twojego nowego gadżetu reklamowego z otwieraczem?

Kolor:Srebrny
Materiał:Metal
Rozmiar:6,2 x 3,6 x 0,4 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.05.2024
Następna dostawa8600szt.
Dostawa zaplanowana na:17-09-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03312AP
Brelok do kluczy z żetonem do wózka
Brelok do kluczy z żetonem do wózka
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR