Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Artykuł: BGPL03195AP

Brelok z Żetonem do wózka

Zdobądź unikalny brelok z żetonem do wózka dla Twojej firmy. Metalowy, srebrny, grawerowany laserowo. Twoja marka zawsze w zasięgu ręki!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
1006szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]

Brelok z Żetonem: Idealny Gadżet Reklamowy dla Twojego Biznesu

Rozważasz, jakie gadżety reklamowe wybrać dla swojej firmy? Przedstawiamy Ci doskonałą opcję - brelok z żetonem do wózka.

Wyobraź sobie scenę: jesteś w supermarkecie, potrzebujesz wózka, ale nie masz monetki. Wtedy sięgasz do kieszeni i voila! Twoje problemy rozwiązuje firmowy brelok z żetonem, który jest zawsze pod ręką. Niezwykle praktyczny, niezawodny i co najważniejsze - z każdym użyciem przypomina o Twojej marce!

Wykonanie i Materiały - Klasa Sama w Sobie

  • Materiał: Metal
  • Kolor: Srebrny
  • Rozmiar: 3,2 x 0,6 cm

Czy mógłbyś wyobrazić sobie lepszego „brelok z żetonem producent”? Ceremonia wręczenia go klientom czy partnerom biznesowym, jest niczym dostarczenie im kluczy do królestwa wygody. Co więcej, ten brelok to nie tylko żeton do wózka, ale także stylowy otwieracz do wózków sklepowych. Dwie w jednym!

Opcje Nadruku Logo: Grawerowanie Laserowe

Oto prawdziwe arcydzieło technologii grawerowania - gwiazda naszej oferty, pole do nadruku logo o wymiarach 20x20. Korzystając z tej metody, Twoje logo będzie wyglądało nowocześnie i profesjonalnie.

Ma swoje zalety, które zasługują na uwagę. Wyjątkowa precyzja, wysoka trwałość oraz możność personalizacji. A wady? Cóż, praktycznie ich nie ma. Chyba, że zaliczysz tu fakt, że logo grawerowane laserowo jest niewyczuwalne pod palcami. Ale kto z nas codziennie gładzi swoje klucze?

Praktyczność i Elegancja po Trafionemu Wyborze

Czy znasz lepszy sposób na promowanie firmy, niż poprzez gadżety firmowe takie jak brelok z żetonem do wózków sklepowych? Każde użycie przypomina o Twojej marce. Czy jest coś piękniejszego?

A skoro już o pięknie mówimy... Jak myślisz, ile osób zwróci uwagę na eleganckie logo Twojej firmy, które idealnie dopełni design breloka? Co powiesz na to, żebyśmy zostawili odpowiedź otwartą?

Pamiętaj, że każda interakcja z Twoim brelokiem z żetonem to kolejna subtelna reklama Twojej firmy. A skoro rozmawiamy o gadżetach biznesowych, to zastanów się - ilu potencjalnych klientów możesz zaskoczyć tym małym, ale młotkiem w ręku prezentem? Co powiesz na... mnóstwo?

Podsumujmy, Dlaczego Twój Wybór to Brelok z Żetonem

Wybierając brelok z żetonem do wózka, decydujesz się na reklamę, która działa non stop. Twój logo będzie widoczne nie tylko przy wózkach sklepowych, ale także na kluczach, które znamy jako przedmiot codziennego użytku. Koniec końców, brelok z żetonem to estetyczny gadżet, który łączy w sobie elegancję ze skutecznością.

Kolor:Srebrny
Materiał:Metal
Rozmiar:3,2 x 0,6 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni1006szt.
Następna dostawa15000szt.
Dostawa zaplanowana na:16-05-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03195AP
Brelok z Żetonem do wózka
Brelok z Żetonem do wózka
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR