Butelka termiczna z filtrem Utah
Butelka termiczna z filtrem Utah
Butelka termiczna z filtrem Utah
Butelka termiczna z filtrem Utah
Butelka termiczna z filtrem Utah
Butelka termiczna z filtrem Utah
Artykuł: BGPL01736MDC

Butelka termiczna z filtrem Utah

Oferujemy wysokiej jakości butelkę termiczną Utah Tea z filtrem do herbaty. Nadruk logo lub grafiki firmowej na etui. Pojemność 500 ml, kolor czarny.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
6760szt.
Mamy na stanie
09:22 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Butelka termiczna z filtrem Utah Tea to idealny prezent dla Twoich klientów lub pracowników. Wnętrze wykonane z wytrzymałego szkła borokrzemianowego pozwala na przetrwanie smaku i aromatu herbaty. Dzięki neoprenowemu woreczkowi oraz zaparzaczowi do herbaty, pijąc ulubioną herbatę w drodze, możesz mieć pewność, że jest ona świeża i gorąca przez wiele godzin.

Butelka o pojemności 500 ml posiada szczelne zamknięcie, co zapobiega wyciekaniu napoju. Jej wygląd z pewnością przyciągnie uwagę, a dzięki możliwości nadruku logo będzie ona jeszcze bardziej wartościowa dla Twoich klientów.

Wybierz jedną z trzech metod nadruku logo: tampodruk, sitodruk lub grawerowanie laserowe. Dostępne wymiary pola nadruku to odpowiednio 25x30, 180x100 i 30x30 cm. Kolor butelki to czarny, a jej wymiary to Ø6x24 cm. Wszystko to sprawia, że butelka termiczna z filtrem Utah Tea jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Kolor:Czarny
Materiał:Glass
Rozmiar:Ø6X24CM
Dostępno na magazynie6760szt.
Data aktualizacji09:22 - 18.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01736MDC
Butelka termiczna z filtrem Utah
Butelka termiczna z filtrem Utah
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR