butelka termiczna z termometrem
Butelka termiczna z termometrem 500ml Belo lux
Butelka termiczna z termometrem 500ml Belo lux
Butelka termiczna z termometrem 500ml Belo lux
Artykuł: BGPL01745MDC

Butelka termiczna z termometrem 500ml Belo lux

Wybierz butelkę termiczną z termometrem i opcją nadruku logo jako swój następny gadżet promocyjny. Gwarantujemy wysoką jakość, trwałość i możliwość personalizacji w atrakcyjnej cenie.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
2084szt.
Mamy na stanie
17:22 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Butelka z termometrem to doskonały wybór dla każdej marki, która chce zaoferować swoim klientom praktyczny i stylowy prezent. Dwuścienna, izolacyjna konstrukcja zapewnia utrzymanie temperatury napojów przez wiele godzin, a wbudowany termometr dotykowy LED pozwala łatwo monitorować ich temperaturę.

Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ta butelka jest trwała i odporna na korozję. Pojemność 500 ml zapewnia wystarczającą ilość napoju na cały dzień, a szczelne wykonanie zabezpiecza przed wyciekiem. W zestawie znajduje się także 1 bateria CR 2032.

Oferujemy także możliwość z personalizacji butelki poprzez nadruk logo Twojej marki na powierzchni. Dostępne techniki to: tampondruk, grawerowanie laserowe, druk UV 360°. To świetny sposób na uwydatnienie swojej marki i zbudowanie jej rozpoznawalności.

Zamów już dziś butelkę termiczną z termometrem i opcją nadruku logo i ciesz się doskonałym prezentem promocyjnym dla swoich klientów i partnerów biznesowych.

Kolor:Czarny
Materiał:Stainless steel
Rozmiar:Ø6.5X25.5CM
Dostępno na magazynie2084szt.
Data aktualizacji17:22 - 22.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01745MDC
Butelka termiczna z termometrem 500ml Belo lux
Butelka termiczna z termometrem 500ml Belo lux
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
Podobne artykuły promocyjne
PFR