Butelka Termiczna z Filtrem Pole glass
Butelka Termiczna z Filtrem Pole glass
Butelka Termiczna z Filtrem Pole glass
Butelka Termiczna z Filtrem Pole glass
Butelka Termiczna z Filtrem Pole glass
Butelka Termiczna z Filtrem Pole glass
Artykuł: BGPL01732MDC

Butelka Termiczna z Filtrem Pole glass

Oryginalny i praktyczny upominek promocyjny dla Twoich klientów i pracowników. Butelka termiczna ze szkła borokrzemianowego i dotykowym termometrem LED. Druk logo: tampodruk, sitodruk lub grawerowanie laserowe.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
1965szt.
Mamy na stanie
09:22 - 13.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Jeśli szukasz oryginalnego i praktycznego upominku promocyjnego dla swoich klientów lub pracowników, butelka termiczna z filtrem jest idealnym rozwiązaniem. Produkt marki "Pole Glass" jest wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemianowego o podwójnych ściankach, co zapewnia doskonałą izolację termiczną. Ponadto, butelka posiada dotykowy termometr LED wbudowany w wieczko, co umożliwia łatwe odczytanie temperatury zawartości. Zawiera również zaparzacz do herbaty w środku, dzięki czemu jest idealna zarówno na wyjazdy, jak i do użytku w biurze.

Butelka posiada szczelne zamknięcie, dzięki czemu można ją bezpiecznie nosić w torebce czy plecaku. Pojemność butelki wynosi 390 ml, a jej rozmiar to Ø6X23.5CM.

Jeśli chcesz wykorzystać butelkę termiczną z nadrukiem jako narzędzie marketingu, możesz wybrać jedną z trzech opcji druku logo: tampodruk, sitodruk lub grawerowanie laserowe. Tampodruk pozwala na nadruk logo o wymiarach pola 30X30 lub 20X10. Sitodruk pozwala na nadruk logo o wymiarach pola 170X130. Grawerowanie laserowe pozwala na nadruk logo o wymiarze pola 20X10.

Kolor:Przeźroczysty
Materiał:Glass
Rozmiar:Ø6X23.5CM
Dostępno na magazynie1965szt.
Data aktualizacji09:22 - 13.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01732MDC
Butelka Termiczna z Filtrem Pole glass
Butelka Termiczna z Filtrem Pole glass
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
Podobne artykuły promocyjne
PFR