Butelka termiczna bambusowa 400 ml z sitkiem
Butelka termiczna bambusowa 400 ml z sitkiem
Butelka termiczna bambusowa 400 ml z sitkiem
Butelka termiczna bambusowa 400 ml z sitkiem
Artykuł: BGPL01740AP

Butelka termiczna bambusowa 400 ml z sitkiem

Promuj swoją markę z bambusową butelką termiczną o pojemności 400 ml, wyposażoną w sitko zatrzymujące fusy i możliwością nadruku logo

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
12szt.
Mamy na stanie
09:58 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
500szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Butelka termiczna bambusowa 400 ml to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność i styl. Wraz z dodatkowym sitkiem zatrzymującym fusy, ten bambusowy termos jest w stanie utrzymać temperaturę napoju przez dłuższy czas. Klasa termiczna 3 +leakproof zapewnia, że napoje pozostaną ciepłe lub zimne tak długo, jak tego oczekujesz.

Głównym materiałem, z którego wykonana jest butelka, jest bambus, który jest trwały i ekologiczny. Jasnobrązowy kolor dodaje tej butelce elegancji i wyjątkowego stylu. Rozmiar butelki to Ø7 x 22,3 cm, co czyni ją łatwą do trzymania i przenoszenia.

Butelka jest również dostępna w wersji z nadrukiem logo, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla marketerów, którzy chcą promować swoją markę lub produkt. Dostępne opcje nadruku logo to: etykieta cyfrowa, grawerowanie laserowe 360° lub tampodruk. Wymiar pola do nadruku logo wynosi 30X80 lub 213X140, w zależności od wybranej techniki nadruku.

Kolor:Jasnobrązowy
Materiał:Bambus
Rozmiar:Ø7 x 22,3 cm
Dostępno na magazynie12szt.
Data aktualizacji09:58 - 18.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni500szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01740AP
Butelka termiczna bambusowa 400 ml z sitkiem
Butelka termiczna bambusowa 400 ml z sitkiem
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR