Butelka szklana 400ml Batumi glass
Butelka szklana 400ml Batumi glass
Butelka szklana 400ml Batumi glass
Butelka szklana 400ml Batumi glass
Butelka szklana 400ml Batumi glass
Butelka szklana 400ml Batumi glass
Artykuł: BGPL01733MDC

Butelka szklana 400ml Batumi glass

Butelka szklana Batumi Glass ze szkła borokrzemianowego i bambusową pokrywą. Idealna jako prezent reklamowy dla klientów. Możliwość zamówienia z nadrukiem logo i grawerowaniem laserowym.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:22 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Butelka szklana Batumi Glass to doskonały wybór dla marketerów poszukujących oryginalnego i praktycznego prezentu reklamowego dla swoich klientów. Butelka ma pojemność 400ml i jest wykonana ze szkła borokrzemianowego, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktu.

Bambusowa pokrywa dodaje butelce elegancji i szyku, a zaparzacz do herbaty umożliwia przygotowanie ulubionej herbaty w podróży. Szczelne zamknięcie zapewnia, że napoje zostaną utrzymane w odpowiedniej temperaturze przez dłuższy czas.

Butelka jest dostępna w kolorze przezroczystym z wymiarami Ø7x23cm, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem dla każdej wyprawy. Dostępne opcje zdobienia to grawerowanie laserowe, tampodruk i sitodruk na okrągło, co pozwala na stworzenie unikalnego prezentu z nadrukiem logo.

Wymiar pola do nadruku logo to 50x50 dla grawerowania laserowego i tampodruku oraz 180x110 dla sitodruku na okrągło. Dzięki różnorodnym opcjom zdobienia, butelka szklana Batumi Glass jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą zrobić wrażenie na swoich klientach i partnerach biznesowych.

Kolor:Przeźroczysty
Materiał:Glass
Rozmiar:Ø7X23CM
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:22 - 14.06.2024
Następna dostawa9135szt.
Dostawa zaplanowana na:18-06-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01733MDC
Butelka szklana 400ml Batumi glass
Butelka szklana 400ml Batumi glass
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR