butelka z zaparzaczem
Dwuścienna butelka 400ml Batami
Artykuł: BGPL01734MDC

Dwuścienna butelka 400ml Batami

Zapewnij swoim klientom wyjątkowy prezent dzięki butelce termicznej Batami o pojemności 400ml. Wykonana z borosilikatowego szkła, trwała i odporna na uszkodzenia.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
6093szt.
Mamy na stanie
05:22 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Poszukujesz wyjątkowego gadżetu promocyjnego, który przyciągnie uwagę i pozostanie długo w pamięci Twoich klientów? Nasza dwuścienna butelka termiczna Batami spełni wszystkie Twoje wymagania.

Wykonana z trwałego borosilikatowego szkła, nasza butelka termiczna jest przeźroczysta i pojemna - 400ml. Dzięki dwuściennej budowie zapewnia utrzymanie temperatury napoju przez wiele godzin, co czyni ją idealną na wszelkiego rodzaju wyprawy - od weekendowych wyjazdów po intensywne treningi.

Butelka posiada bambusową zakrętkę z uchwytem, co znacznie ułatwia jej przenoszenie. Ponadto, zaparzacz do herbaty umożliwia przyrządzenie ulubionego napoju w podróży.

Dostępne opcje nadruku logo to grawerowanie laserowe z polem do znakowania 50x50, tampodruk z polem nadruku 30x30 oraz sitodruk na okrągło z pola o wymiarze 180x110. Dzięki takim możliwościom, nasza butelka termiczna stanie się wyjątkowym prezentem promocyjnym dla Twoich klientów, którym chętnie będą używać.

Zamów już dziś naszą butelkę termiczną Batami i zapewnij swoim klientom wyjątkowy i praktyczny prezent, który z pewnością będzie im towarzyszyć w każdej wyprawie. Nasza butelka termiczna jest wykonana z wysokiej jakości borosilikatowego szkła, dzięki czemu jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia.

Kolor:Przeźroczysty
Materiał:Glass
Rozmiar:Ø6.5X23.5CM
Dostępno na magazynie6093szt.
Data aktualizacji05:22 - 18.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01734MDC
Dwuścienna butelka 400ml Batami
Dwuścienna butelka 400ml Batami
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR