Butelka termiczna 350ml Branca
Butelka termiczna 350ml Branca
Butelka termiczna 350ml Branca
Butelka termiczna 350ml Branca
Butelka termiczna 350ml Branca
Butelka termiczna 350ml Branca
Artykuł: BGPL01738MDC

Butelka termiczna 350ml Branca

Zaskocz swoich klientów wyjątkowym termosem Branca o pojemności 350ml - idealnym do każdej wyprawy. Możliwość personalizacji za pomocą grawerowania laserowego lub tampodruku.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
09:22 - 13.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Butelka termiczna Branca to idealne rozwiązanie dla każdej wyprawy. Jej dwuścienna, izolowana konstrukcja ze stali nierdzewnej z bambusową pokrywą i dodatkowym zaparzaczem do herbaty zapewni utrzymanie temperatury napoju na długo. Pojemność 350ml sprawia, że jest to doskonały wybór dla wszystkich, którzy lubią mieć swoje ulubione napoje zawsze przy sobie. Co więcej, butelka jest odporna na przeciekanie, więc możesz być pewny, że nie zabrudzi ona twoich rzeczy.

Ten stylowy termos jest wykonany ze stali nierdzewnej o kolorze drewna, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie elegancki wygląd. Wymiary Ø6.5X20CM pozwolą Ci zabrać go ze sobą wszędzie, bez względu na to, czy jedziesz na wycieczkę, czy też do biura.

Aby uczynić swoją butelkę jeszcze bardziej wyjątkową, oferujemy możliwość jej personalizacji. Wykorzystaj grawerowanie laserowe 360° o wymiarze pola do nadruku logo 218X45 lub tampodruk o wymiarze pola do nadruku logo 30X35, aby nadać swojej butelce indywidualny charakter.

Nie czekaj i już dziś zamów butelkę termiczną Branca - idealny prezent dla swoich klientów i pracowników.

Kolor:Drewna
Materiał:Stainless steel
Rozmiar:Ø6.5X20CM
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji09:22 - 13.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01738MDC
Butelka termiczna 350ml Branca
Butelka termiczna 350ml Branca
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR