Drewniany długopis Boisel
Artykuł: BGPL01615MDC

Drewniany długopis Boisel

Poniższy długopis reklamowy wyposażony jest w czarny wkład, posiada przezroczystą skuwkę. Idealnie nadaje się do znakowania

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
113337szt.
Mamy na stanie
09:22 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Bycie eco i życie w zgodzie ze środowiskiem jest niezwykle ważne. Ostatnimi czasy coraz więcej osób zwraca uwagę na te aspekty w codziennym życiu. Chodzimy do sklepów ze swoimi torbami, nie kupujemy foliówek, wybieramy wersje papierowe, rezygnujemy z plastikowych butelek na rzecz szklanych. Podobne procesy zachodzą w branży reklamowej. Plastikowe długopisy z nadrukiem coraz chętniej zamieniamy na drewniany długopis z logo. Poniższy długopis reklamowy wyposażony jest w czarny wkład, posiada przezroczystą skuwkę. Idealnie nadaje się do znakowania. Długopis z logo będzie służył nam długie lata!

Kolor:Drewna
Materiał:Wood
Rozmiar:Ø0,9X14,5 CM
Dostępno na magazynie113337szt.
Data aktualizacji09:22 - 18.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01615MDC
Drewniany długopis Boisel
Drewniany długopis Boisel
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR