Skórzany pendrive z obrotową pamięcią - biały
Artykuł: BGPL00691

Skórzany pendrive z obrotową pamięcią - biały

Zadbaj o elegancki wizerunek firmy z naszym białym skórzanym pendrive z obrotową pamięcią. Idealny jako ekskluzywny prezent z logo dla klientów. Wyróżnij się już dziś!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
W celu potwierdzenia dostępnej ilości prosimy o kontakt telefoniczny.
+48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Niezrównany w swoim stylu skórzany pendrive z obrotową pamięcią - biały!

Czy marzyłeś o gadżecie, który łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością? Przedstawiamy skórzany pendrive z obrotową pamięcią - gadżet firmowy z logo, który zapewni Ci przechowywanie danych z klasą.

Materiał prezentu z logo, który robi różnicę

Chcemy, aby nasz pendrive z nadrukiem nie tylko działał, ale także wyglądał na milion złotych. Dlatego wykonaliśmy go z eko-skóry, wytrzymałego i estetycznego materiału nie różniącego się od prawdziwej skóry. Czyż nie wydaje się to być doskonałym pomysłem na prezent z logo?

Ciepłe kolory pendrive z grawerem

Stawiamy na subtelną elegancję, dlatego nasz firmowy pendrive występuje w kolorze białym. Czy wiesz, że biel kojarzy się z nowymi początkami, czystością i nieskończonymi możliwościami? Teraz już wiesz! Więc, dajmy logo Twojej firmy możliwość zaistnienia na tak znaczącym tle.

Szczegóły, które czynią różnicę: różne pojemności usb z logo

  • pamięć USB 2.0: 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB.
  • Pamięć USB 3.0: 8GB, 16GB, 32GB.

Ile danych planujesz przechowywać na swoim pen drive? Bez względu na odpowiedź, mamy coś dla Ciebie. Wybierz pendrive ze zdjęciem o pojemności od 2GB do 64GB, w zależności od Twoich potrzeb.

Widoczne i trwałe logo dzięki różnym technikom nadruku

Okej, wszyscy wiemy, że gadżet firmowy z logo musi być zauważony. Ale jak upewnić się, że Twój logo nie zostanie zniszczony po paru dniach użytkowania? Oto odpowiedź:

  • Grawerowanie laserowe: Ta metoda nadruku zapewnia trwałe i wyraźne logo. Jego zalety? Logo jest niezniszczalne i widoczne z każdej odległości, a jednocześnie nie wpływa na komfort użytkowania pendrive. Małe "ale"? Kolory mogą być trochę ograniczone.
  • Tampodruk: Ta technika nadruku jest w stanie zaspokoić Twoje oczekiwania dotyczące szczegółów logo. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że kolory mogą zmniejszyć się po pewnym czasie użytkowania.
  • Nadruk UV: To rozwiązanie gwarantuje wyraźne i trwałe logo z pełnym spectrum kolorów. Jedyne co musisz zrobić, to pamiętać, że wymaga to dodatkowej opieki, aby upewnić się, że logo pozostaje nienaruszone.

Wybierz technikę nadruku, która najlepiej pasuje do Twojego stylu i oczekiwań dotyczących spersonalizowanego pen drive. Czy nie jest to ekscytujące? Jestem pewien, że już nie możesz się doczekać, aby wprowadzić ten pendrive do swoich kampanii marketingowych!

Odkryj nowy wymiar eleganckiego pendrive!

Jestem pewien, że ten skórzany pendrive z obrotową pamięcią wywoła olbrzymie "Wow!" na twarzach Twoich klientów i pracowników. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej - pozwól, aby Twój firmowy pendrive zrobił całą robotę za Ciebie!

Kolor:Biały, Srebrny
Materiał:Eko-skóra, Metal
Rozmiar:108 x 29,5 x 11 mm
Dostępne opcje gadżetu
Pojemność pamięci USB 2.0:2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
Pojemność pamięci USB 3.0:8GB, 16GB, 32GB
W celu potwierdzenia dostępnej ilości prosimy o kontakt telefoniczny
+48 (22) 486 35 00
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Pojemność pamięci USB 2.0
2GB
4GB
8GB
16GB
32GB
64GB
Pojemność pamięci USB 3.0
8GB
16GB
32GB
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL00691
Skórzany pendrive z obrotową pamięcią - biały
Skórzany pendrive z obrotową pamięcią - biały
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR