Bidon sportowy - Butelka PE 500ml Spot eight, czarny
Artykuł: BGPL02195MDC

Bidon sportowy - Butelka PE 500ml Spot eight, czarny

Odkryj butelkę PE 500ml Spot eight - praktyczny gadżet reklamowy dla sportowców z możliwością nadruku logo. Promuj swoją firmę z klasą!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
16040szt.
Mamy na stanie
05:22 - 24.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk, Sitodruk, Etykieta cyfrowa
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Etykieta cyfrowa to nowoczesna technika drukowania logo na prezentach korporacyjnych, która pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nadruku oraz dopasowanie do różnych materiałów. Idealna dla spersonalizowanych upominków promujących markę.
[więcej na temat znakowania metodą - Etykieta cyfrowa]

Butelka PE 500ml Spot eight - praktyczny gadżet reklamowy dla sportowców

Jest taki moment, kiedy potrzebujesz szybkiego łyka wody podczas uprawiania sportu. Właśnie wtedy docenisz butelkę PE 500ml Spot eight. Stworzoną z myślą o wygodzie, funkcjonalności i stylu. Idealna dla reklamy Twojej firmy! A teraz sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania.

Cechy butelki PE 500ml Spot eight

  • Pojemność: 500 ml - idealna na treningi i aktywny tryb życia
  • Tworzywo PE - lekkie i trwałe, nie zawiera szkodliwego BPA
  • Wygodny uchwyt - niezastąpiony w biegu czy na siłowni
  • Kolor: czarny - widoczny, dla osób ceniących oryginalność
  • Wymiary: Ø6,5X18,5 CM - poręczny rozmiar, bez problemu zmieści się w torbie
  • Szczelna - zapomnij o wyciekach!

Możliwości nadruku logo na butelce PE 500ml Spot eight

Chcesz, aby Twój gadżet reklamowy był nie tylko praktyczny, ale też efektowny? Oto trzy metody nadruku logo na butelce PE 500ml Spot eight:

  1. Tampodruk - precyzyjny i trwały nadruk, wymiar pola do nadruku logo 30x40. Idealny dla małych detali i kształtów. Wadą jest ograniczenie w ilości kolorów.
  2. Sitodruk na okrągło - technika umożliwiająca druk na powierzchniach zakrzywionych, wymiar pola do nadruku logo 140x80. Doskonała dla większych grafik. Minusem jest większy koszt przy krótkich seriach.
  3. Etykieta cyfrowa - druk cyfrowy na etykiecie, wymiar pola do nadruku logo 140x80. Pozwala na pełną gamę kolorów oraz szybkie przygotowanie. Wadą może być niższa trwałość w porównaniu do innych technik.

Dlaczego warto wybrać butelkę PE 500ml Spot eight z nadrukiem logo?

Butelka PE 500ml Spot eight to świetny sposób na promocję Twojej firmy. Nie tylko przyciągnie uwagę swoim wyglądem, ale także zjedna sobie sympatię klientów dzięki praktyczności i funkcjonalności. Co więcej można chcieć od gadżetu reklamowego? A może jednak jest coś jeszcze? Oczywiście! Dowcipna nazwa, pytania czy wykrzykniki w opisie produktu potrafią rozbawić i zaintrygować odbiorców.

Co powiesz na to: "Butelka PE 500ml Spot eight - dla tych, co lubią się napocić z klasą!"? A może: "Jaką butelkę wybierzesz na trening? Oto zagadka dla prawdziwych sportowców!"? A może po prostu: "Uwaga! Butelka PE 500ml Spot eight to nie tylko sposób na pragnienie, ale też na zyski!"?

Wybierając butelkę sportową PE 500ml Spot eight z nadrukiem logo, zyskujesz praktyczny gadżet. Czy jest lepszy sposób na promocję firmy?

Kolor:Czarny
Materiał:Plastic
Rozmiar:Ø6,5X18,5 CM
Dostępno na magazynie16040szt.
Data aktualizacji05:22 - 24.05.2024
Następna dostawa10112szt.
Dostawa zaplanowana na:24-06-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02195MDC
Bidon sportowy - Butelka PE 500ml Spot eight, czarny
Bidon sportowy - Butelka PE 500ml Spot eight, czarny
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR