Sportowy bidon 500 ml z logo, czarny - idealny gadżet reklamowy!
Sportowy bidon 500 ml z logo, czarny - idealny gadżet reklamowy!
Artykuł: BGPL02099AP

Sportowy bidon 500 ml z logo, czarny - idealny gadżet reklamowy!

Wybierz nasz sportowy bidon 500 ml z nadrukiem dla swojej firmy. Idealny gadżet reklamowy dla sportowców i fanów aktywnego trybu życia. Zamów już dziś!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
1613szt.
Mamy na stanie
09:58 - 13.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
h2>Sportowy bidon 500 ml - idealny towarzysz na treningach i spacerach

Wyobraź sobie, że masz spragniony sportowiec pragnący pozostać dobrze nawodniony podczas treningu. Co może Ci pomóc? Oczywiście, nasz sportowy bidon 500 ml Ernest! Wykonany z wysokiej jakości Polipropylenu i łatwy w użyciu, ten bidon towarzyszyć Ci będzie w każdej sytuacji, nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń. Czyż nie brzmi jak idealny gadżet dla Twojego przedsiębiorstwa?

Bidon z własnym nadrukiem - spraw, aby Twoja marka była zawsze widoczna

Wykorzystaj możliwość umieszczenia swojego logo na tym praktycznym bidonie sportowym. Wybierz spośród dostępnych technik druku, które pozwolą Ci na efektywną promocję swojej marki. Bądź pewien, że zarówno klienci, jak i pracownicy z przyjemnością będą korzystać z tego gadżetu, a Twoja firma zostanie zapamiętana.

Opcje druku logo na bidonie sportowym

  • Tampodruk: Popularna metoda druku, która pozwala na umieszczenie grafiki na powierzchniach o różnych kształtach. Daje trwałe i wyraźne rezultaty, ale nie jest odpowiednia do druku zdjęć czy gradientów kolorów.
  • Termotransfer: Technika druku, która pozwala na uzyskanie wyrazistego i trwałego nadruku. Idealna do druku wielokolorowych grafik, zdjęć czy gradientów kolorów. Minusem może być nieco wyższy koszt w porównaniu z tampodrukiem.
  • Naklejka cyfrowa: Szybka i elastyczna metoda druku, która pozwala na uzyskanie wyrazistych i trwałych grafik. Idealna do druku wielokolorowych grafik, zdjęć czy gradientów kolorów. Minusem może być ograniczenie w kształtach oraz nieco wyższy koszt w porównaniu z innymi technikami.

Cechy naszego sportowego bidonu 500 ml Ernest

  • Materiał: PP, PE
  • Kolor: Czarny
  • Wymiary: Ø6,8 x 19 cm

Co sądzisz o naszym bidonie sportowym z logo? Czy nie jest doskonałym gadżetem firmowym, który sprawi, że Twoja marka będzie zawsze widoczna? Zamów już dziś i zadbaj o swoją promocję w sposób praktyczny i efektywny. Nie czekaj, przekonaj się na własne oczy, jak świetnym produktem jest nasz bidon sportowy!

Zadbaj o środowisko z naszym sportowym bidonem!

Nasz bidon sportowy Ernest nie tylko doskonale prezentuje się z Twoim logo, ale także jest przyjazny dla środowiska. Wykonany z materiału PP oraz PE, który jest w 100% nadający się do recyklingu, przyczynia się do zmniejszenia ilości plastikowych odpadów. W ten sposób możesz działać ekologicznie i promować swoją firmę jednocześnie. W końcu, kto nie chciałby być eko i stylowy?

Dlaczego warto wybrać sportowy bidon Ernest?

A więc, dlaczego warto postawić na nasz bidon sportowy z nadrukiem? To proste! Przede wszystkim, jego praktyczne zastosowanie przyciąga uwagę każdego, kto dba o zdrowy styl życia. Po drugie, różnorodne techniki druku pozwalają na umieszczenie logo w sposób, który idealnie oddaje charakter Twojej marki. No i w końcu, dbając o środowisko, pokazujesz, że Twoja firma jest odpowiedzialna i świadoma ekologicznych wyzwań. Dlatego już dziś zamów sportowy bidon Ernest z własnym nadrukiem i zadbaj o promocję swojej marki w sposób nowoczesny i praktyczny!

Czy masz jeszcze jakieś pytania dotyczące naszego sportowego bidonu Ernest? Chętnie na nie odpowiemy! Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że nasz bidon to doskonały wybór dla każdej firmy!

Kolor:Czarny, Biały
Materiał:Polipropylen (PP), Poliester
Rozmiar:Ø6,8 x 19 cm
Dostępno na magazynie1613szt.
Data aktualizacji09:58 - 13.06.2024
Następna dostawa8000szt.
Dostawa zaplanowana na:01-08-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02099AP
Sportowy bidon 500 ml z logo, czarny - idealny gadżet reklamowy!
Sportowy bidon 500 ml z logo, czarny - idealny gadżet reklamowy!
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR