Zestaw kredy Streetart, beżowy
Zestaw kredy Streetart, beżowy
Zestaw kredy Streetart, beżowy
Zestaw kredy Streetart, beżowy
Zestaw kredy Streetart, beżowy
Artykuł: BGPL03035GD

Zestaw kredy Streetart, beżowy

Zestaw kredy Streetart dla dzieci to droga do kreatywności! Zabawne gadżety na nagrody dla dzieci z logo firmy, z opcją indywidualnego nadruku. Wyraź swoją markę kolorowo!

4 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 4 dni roboczych
12584szt.
Mamy na stanie
17:02 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Chodź na ulicę z sztuką - Zestaw kredy Streetart, beżowy

Przedstawiamy coś, co może nadać wyraźny kolor do Twojego świata - Zestaw kredy Streetart w odcieniu beżowym. Ten wspaniały zestaw kredy to niepozorny gadżet dla dzieci, który zamienia codzienny chodnik w płótno, na którym małe artystyczne zdolności mogą wybuchnąć kolorami! Quo vadis, asfalt, my mamy zabawki gadżety dla dzieci!

Kredki dla każdej okazji - Śmieszne, ale kreatywne zadania

Przywołując ducha ulicznej sztuki, ten beżowy zestaw gadżety dla dzieci z logo został właśnie zaprojektowany dla małych artystów. Od Twój logo na Bańkach mydlanych z logo do hurtowni gadżetów dla dzieci - ten zestaw jest dla Ciebie. Czy myślałeś o sklepie z gadżetami dla dzieci czy gadżety dla dzieci z logo firmy? A może gadżety na nagrody dla dzieci? Rozważ to dobrze!

Magia kredy od ulicy do Twojego serca

  • Materiał: Kreda
  • Kolor: Beżowy
  • Rozmiar: 95.0x25.0x105.0

A teraz do rzeczy. Czas porozmawiać o rzeczy, które mogą dodać osobistego akcentu do Twojego zestawu kredy - opcje nadruku logo.

Sztuka nadruku logo

Jedną z opcji jest Tampodruk. Dla niewtajemniczonych, Tampodruk to technika drukowania, która wykorzystuje elastyczną silikonową poduszkę do przenoszenia obrazu z formy drukarskiej na powierzchnię przedmiotu. Daje to znakomity efekt z wymiarem pola do nadruku logo o rozmiarach 72x87.

Ta technika drukowania jest idealna dla gadżetów dla dzieci z logo firmy lub gadżetów biznesowych, ale nie tylko. Jeśli szukasz oryginalnej opcji dla gadżetów reklamowych z nadrukiem, Tampodruk może być tym, czego szukasz!

Zalety Tampodruku: Jest to elastyczna metoda drukowania, która nadaje się do różnego rodzaju powierzchni, zarówno płaskich, jak i wysyłkowych. Doskonała dla gadżetów z logo. Daje wyraźne i trwałe wydruki.

Wady Tampodruku: Może być trochę droższa w porównaniu do innych technik drukowania, zależnie od złożoności projektu. Ale dla gadżetów reklamowych czy gadżetów z logiem firmy, efekt końcowy jest zazwyczaj wart inwestycji.

Czy to nie jest fantastyczne? Sztuka plus druk - co może być lepszego dla Twojej firmy i Twoich dzieci? Pomyśl o tym?

Pamiętaj: Ulica jest Twoim płótnem. A teraz, z tym beżowym zestawem kredy Streetart, możesz sprawić, żeby Twoje dzieci były częścią tej sztuki!

Kolor:Beżowy
Materiał:Kreda, Karton
Rozmiar:95.0x25.0x105.0
Dostępno na magazynie12584szt.
Data aktualizacji17:02 - 22.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03035GD
Zestaw kredy Streetart, beżowy
Zestaw kredy Streetart, beżowy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR