Zestaw do kolorowania z ołówków i kredek woskowych
Zestaw do kolorowania z ołówków i kredek woskowych
Zestaw do kolorowania z ołówków i kredek woskowych
Zestaw do kolorowania z ołówków i kredek woskowych
Artykuł: BGPL03040GD

Zestaw do kolorowania z ołówków i kredek woskowych

Zabłyśnij kreatywnością z beżowym Zestawem do Kolorowania Color the World. Drewniane, wysokiej jakości ołówki i kredki w eleganckim pudełku. Idealny dla dzieci oraz jako gadżet firmowy!

4 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 4 dni roboczych
1853szt.
Mamy na stanie
13:02 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Tworzymy Kolejne Wymiar Kreatywności z Zestawem do Kolorowania Color the World, Beżowy!

Czy pamiętasz te chwile spędzone na rysowaniu i kolorowaniu jako dziecko? Ten świat pełen wyobraźni, gdzie wszystko jest możliwe... Dlaczego nie przenieść tych wspomnień do świata biznesu? Przedstawiamy nasz Zestaw do Kolorowania Color the World, który jest nie tylko fantastycznym gadżetem dla dzieci, ale również idealnym narzędziem promocyjnym dla Twojej firmy!

Zestaw do Kolorowania – Cudowny środek przekazu dla Twojego biznesu

Wyprodukowany z wysokiej jakości drewna, ten zestaw do kolorowania zawiera 10 kolorowych ołówków i 9 kredek woskowych, co razem tworzy przeróżne możliwości kreatywnego wyrażania! A to wszystko zapakowane w eleganckie, beżowe pudełko o wymiarach 180.0x77.0x11.0! Zestaw jest nie tylko praktyczny, ale też prezentuje się luksusowo - coś, czego szukają profesjonaliści z dziedziny marketingu i reklamy.

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Beżowy
  • Rozmiar: 180.0x77.0x11.0

Dlaczego nie dodać do tego Twojego logo?

Umieść swoje logo na tym zestawie i stwórz swoje gadżety z logo firmy, które będą służyły jako artykuły reklamowe, a lekcja kolorowania zmieni się w sesję kreowania Twojego brandu! Tak, mówimy o gry i zabawki reklamowe dla dzieci, które jednocześnie są swego rodzaju gadżety biznesowe.

I co więcej? Mamy dla Ciebie do wyboru techniką tampodruku! Zastanawiasz się, na czym to polega? Pozwolę ci na to! Tampodruk to technika druku używana do nadruku obrazów na nierównych powierzchniach. Więc załóżmy, że chcesz wydrukować logo swojej firmy na tym zestawie. Wówczas twój projekt zostaje najpierw nałożony na płytkę metalową. Ta płyta jest następnie nasycona tuszem, a nadmiar tuszu jest usuwany. Następnie silikonowy tampon przyjmuje obraz z płytki i umieszcza go na produkcie. Proste, prawda? Ale jak to się przekłada na korzyści dla ciebie?

Zalety Tampodruku

  • Możliwość drukowania na różnych powierzchniach
  • Tworzy trwałe i wyraźne nadruki
  • Pozwala na drukowanie wielokolorowych projektów

Wady Tampodruku

  • Możliwość drukowania tylko jednego koloru na raz
  • Proces może być czasochłonny

Zapewniamy, że nadruk z logo będzie wyglądał fantastycznie dzięki 61x15 polu do nadruku! Co powiesz na stworzenie własnych i niepowtarzalnych gry i zabawki reklamowe?

Naszym zdaniem, gadżety firmowe takie jak nasz Zestaw do Kolorowania są doskonałym sposobem na pokazanie wartości Twojej firmy, a także na promowanie Twojej marki w sposób, który jest zarówno zabawny, jak i efektywny. Więc czego czekasz? Skorzystaj z okazji, aby rozbudzić kreatywność swoich klientów i zobacz, jak Twój biznes kwitnie!

Kolor:Beżowy
Materiał:Drewno, Papier, wosk
Rozmiar:180.0x77.0x11.0
Dostępno na magazynie1853szt.
Data aktualizacji13:02 - 20.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03040GD
Zestaw do kolorowania z ołówków i kredek woskowych
Zestaw do kolorowania z ołówków i kredek woskowych
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR