Rakietki z drewna i słomy pszenicznej, tenis
Rakietki z drewna i słomy pszenicznej, tenis
Rakietki z drewna i słomy pszenicznej, tenis
Artykuł: BGPL02975AP

Rakietki z drewna i słomy pszenicznej, tenis

Spraw by Twoja marka zyskała na oryginalności z naszą grą zręcznościową Tenis. Idealna na gadżety dla dzieci, na plaży czy eventach firmowych. Sprawdź teraz!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
96szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
3000szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Nadruk UV, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Gra zręcznościowa „Tenis” - Najlepszy Wybór na Gadżety dla dzieci, Gadżety plażowe, Gry i Zabawki Reklamowe i Puzzle Firmowe

A oto jest! Gra zręcznościowa, tenis, co raz, to jak wakacje na plaży, inny raz jak spotkanie reklamowe pod znakiem zabawy, a innym razem jak najlepszy prezent dla dziecka. Kompleksowe rozwiązanie, które spełnia oczekiwania tych, którzy poszukują gadżetów dla dzieci, gadżetów plażowych, gier i zabawek reklamowych czy puzzle firmowych. Nasza gra zręcznościowa to nie tylko świetna zabawa, ale także wynik profesjonalizmu i dbałość o detal.

Charakterystyki Produktu: Gra zręcznościowa, tenis

  • Materiał: Drewno, słoma pszeniczna, PP.
  • Kolor: Naturalny kolor drewna.
  • Rozmiar: 19 x 33 x 0, 6 cm.

Wygląda na ciekawy fakt, prawda? Ale to nie wszystko! Oto co jeszcze odróżnia naszą grę zręcznościową od innych gadżetów reklamowych, gioegi firmowe.

Opcje nadruku logo

Mamy dla Ciebie opcje nadruku logo. Bez obaw, opisujemy tutaj zarówno zalety, jak i wady każdego rodzaju techniki nadruku.

  • Grawerowanie laserowe: Pozwala na precyzyjne i trwałe umieszczenie logo. Plusem jest to, że nie zniszczy się ono podczas użytkowania produktu. Minusem może być fakt, że wymaga dość dużej powierzchni do nadruku (150x150). Wiesz już, dlaczego grawerowanie laserowe to dobry wybór?
  • Nadruk UV: oferuje duży zakres kolorów oraz wysoką jakość obrazu. Jest to technika, która gwarantuje duże możliwości, ale wymaga precyzyjnego przygotowania logo (130x65). Warto podjąć to wyzwanie dla efektu, który osiągniesz!
  • Sitodruk: to tradycyjna, ale jeszcze popularna technika. Jest trwały i tani, ale czasami ma ograniczony zakres kolorów (150x150). Kto powiedział, że klasyka jest przestarzała?

Teraz masz pełny obraz naszej gry zręcznościowej, tenis. Zaskoczony? Myślę, że teraz zrozumiesz, dlaczego jest to doskonały wybór na gadżety dla dzieci, gadżety plażowe, gry i zabawki reklamowe i puzzle firmowe. To nie tylko świetna zabawa, ale także udany krok w kierunku efektywnego i oryginalnego reklamowania swojej firmy. Co powiesz na to?

Kolor:Drewno
Materiał:Wood, wheat straw, PP
Rozmiar:19 x 33 x 0,6 cm
Dostępno na magazynie96szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni3000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02975AP
Rakietki z drewna i słomy pszenicznej, tenis
Rakietki z drewna i słomy pszenicznej, tenis
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR