Gra zręcznościowa, tenis, biało-pomarańczowy
Gra zręcznościowa, tenis, biało-pomarańczowy
Artykuł: BGPL02988AP

Gra zręcznościowa, tenis, biało-pomarańczowy

Twój logo + Gra Zręcznościowa, Tenis = najlepszy gadżet plażowy. Tanie gadżety na plażę z nadrukiem. Sprawdź nasze metody nadruku!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
33szt.
Mamy na stanie
09:58 - 17.07.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Nadruk UV, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Potrzebujesz Gadżety na Plażę? Poznaj: Gra Zręcznościowa, Tenis

Na fali letnich upałów, w dobie kiedy akcesoria na plażę cieszą się największym uznaniem, mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę. Wyobraź sobie sytuację zwycięskiego asa w tenisa plażowego podczas firmowej eskapady nad morze. Ponadto zapewniamy, że logo Twojej firmy będzie zawsze widoczne i doceniane przez graczy na każdej plaży!

Gra zręcznościowa, tenis - najlepszy z tanich gadżetów plażowych z nadrukiem

Jest to jedno z najciekawszych gier i zabawek reklamowych, które sprawią, że Twoje gadżety firmowe będą pamiętane przez długie lata. Kto by pomyślał, że tenis plażowy może przekształcić się w najlepszą strategię marketingową?

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Biało - Pomarańczowy
  • Rozmiar: 19 x 33 x 0,6 cm.

Ale cóż to jest tenis bez piłeczki? Oczywiście, że mamy to pokryte! W komplecie otrzymasz dopasowaną kolorystycznie piłeczkę. Twoje zestawy plażowe będą więc zawsze kompletne i gotowe do gry, niezależnie od miejsca.

Poznaj techniki nadruku, które przyciągną wzrok do Twojego logo

Czujesz ciekawość? My także! Zastanawiasz się, jak logo Twojej firmy może znaleźć się na naszej grze zręcznościowej? Pozwól, że opowiemy Ci o trzech ciekawych technikach nadruku, które stosujemy.

  1. Grawerowanie laserowe (wymiar pola do nadruku logo 150x150): Ta technika gwarantuje trwałość i precyzję. Każdy detal Twojego logo będzie widoczny, niezależnie od stopnia skomplikowania wzoru. Można powiedzieć, że jest to prace precyzyjne jak zegarmistrzostwo! Minusem może być jedynie nieznacznie wyższy koszt tej metody.
  2. Nadruk UV (wymiar pola do nadruku logo 130x65): To idealne rozwiązanie, jeśli kochasz intensywne i żywe kolory. Nadruk UV to gwarancja, że Twoje logo będzie błyszczeć nawet pod słońcem! Co więcej, jest to metoda szybka i efektywna, chociaż nieco mniej precyzyjna niż grawerowanie.
  3. Sitodruk (wymiar pola do nadruku logo 150x150): To tradycyjna metoda, która cieszy się uznaniem wśród wielu klientów. Dlaczego? Ponieważ Sitodruk to gwarancja szybkiego i efektywnego nadruku, idealnego dla większych partii gier. Ponadto, jest to metoda ekonomiczna, ale może nie być idealna, jeśli Twoje logo jest bardzo szczegółowe.

Decyzja o wyborze metody nadruku zależy od Ciebie. My możemy ci zapewnić, że niezależnie od wyboru, Twoje gadżety na plażę z naszymi grami i zabawkami reklamowymi będą sytuować Twoją markę na szczycie!

Jak wiadomo, dobre jest dobre, ale lepsze jest lepsze!

A czy jest coś lepszego niż gadżety reklamowe, które sprawiają radość nie tylko tobie, ale przede wszystkim Twoim klientom? Bez dwóch zdań, gra zręcznościowa, tenis, to najlepszy gadżet dla dzieci, jak i dla dorosłych. Sprawdź, jak wiele korzyści możesz osiągnąć dzięki temu nietuzinkowemu gadżetowi plażowemu.

Kolor:Pomarańczowy
Materiał:Drewno
Rozmiar:19 x 33 x 0,6 cm
Dostępno na magazynie33szt.
Data aktualizacji09:58 - 17.07.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02988AP
Gra zręcznościowa, tenis, biało-pomarańczowy
Gra zręcznościowa, tenis, biało-pomarańczowy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR