Zestaw do tenisa plażowego Raquet
Zestaw do tenisa plażowego Raquet
Zestaw do tenisa plażowego Raquet
Zestaw do tenisa plażowego Raquet
Zestaw do tenisa plażowego Raquet
Zestaw do tenisa plażowego Raquet
Artykuł: BGPL02935MDC

Zestaw do tenisa plażowego Raquet

Rozpocznij plażową przygodę z Zestawem do Tenisa Plażowego Raquet. Idealny dla dzieci, gadżet z nadrukiem firmowym. Daj się zauważyć na plaży!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
9131szt.
Mamy na stanie
13:22 - 17.07.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Twój Najlepszy Partner na Plażę: Zestaw do Tenisa Plażowego Raquet

Podnieś swoją grę na plaży na całkowicie nowy poziom z naszym niezrównanym Zestawem do Tenisa Plażowego Raquet. Czy szukasz gadżetów dla dzieci, czy też pozycji z zakresu gadżetów plażowych dla siebie, ten zestaw jest idealną opcją!

Co zawiera zestaw?

Komplet zawiera dwie solidne, ale lekkie rakiety wykonane z materiału MDF oraz jedną miękką piłkę. Każdy zestaw do tenisa plażowego Raquet zapakowany jest w rodzaj siateczki z bawełnianym sznurkiem, co ułatwia transport i przechowywanie po zabawie.

Zdecyduj się na tanie gadżety na plażę z nadrukiem! To rozwiązanie spodoba się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym!

Symbol Twojej Firmy na Plaży

Grawerowanie laserowe laptop

  • MDF - rozmiar: 37,5X19CM
  • Możliwość nadruku logo o wymiarach 149X149

Dla fanów subtelnego stylu, polecamy grawerowanie laserowe. Chociaż nie jest to najbarwniejsza metoda, grawerowanie daje trwałe i eleganckie efekty. Co więcej, działa doskonale na materiale MDF z którego są wykonane rakiety. Fantastyczne, nieprawdaż?

Sitodruk Laptop x300cm

  • MDF - rozmiar: 37,5X19CM
  • Możliwość nadruku logo o wymiarach 210X300

Lubisz, gdy twoje logo jest nie tylko widoczne, ale wręcz nie do przegapienia? Wybierz sitodruk! To technika, która pozwala na nadruk w pełnym kolorze, a jednocześnie jest wyjątkowo trwała. Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą, aby ich logo było zauważone z daleka, na plaży!

Niezależnie od tego, czy szukasz gadżetów na plażę dla siebie, czy artykułów plażowych z nadrukiem logo dla firm, ta wyjątkowa propozycja sprawdzi się doskonale. Czyż nie jest to wspaniały sposób na promocję swojej marki podczas letnich miesięcy?

Wiecie, co jest najlepsze w naszych zestawach plażowych? Do wyboru, do koloru! A może wiecie, co jest jeszcze lepsze? Plażowanie z własnym, personalizowanym zestawem do tenisa!

Podkreśl swoją obecność na plaży!

Daj wyraz swojemu niepowtarzalnemu stylowi i jednocześnie zadbaj o doskonałą rozrywkę z naszym Zestawem do Tenisa Plażowego Raquet. Czas na rzut beretem od plaży!

Kolor:Drewna
Materiał:MDF
Rozmiar:37,5X19CM
Dostępno na magazynie9131szt.
Data aktualizacji13:22 - 17.07.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02935MDC
Zestaw do tenisa plażowego Raquet
Zestaw do tenisa plażowego Raquet
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR