Kabel do ładowania, srebrny
Kabel do ładowania, srebrny
Kabel do ładowania, srebrny
Kabel do ładowania, srebrny
Artykuł: BGPL02807AP

Kabel do ładowania, srebrny

Wyjątkowy kabel do ładowania 4 w 1 z logo Twojej firmy! Profesjonalne grawerowanie laserowe czy wyrazisty tampodruk? Wybierz swój styl!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
719szt.
Mamy na stanie
09:58 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Kabel do ładowania: Twoje niezawodne narzędzie marketingowe

Nie możemy żyć bez naszych ulubionych urządzeń. Kabel do ładowania to najważniejszy gadżet, który nas z nimi łączy. Ale czy kiedykolwiek myślałeś o używaniu go jako narzędzia marketingowego? Wysokiej jakości kabel do ładowania, z subtelnym logo twojej firmy, to sprawdzony sposób na zbudowanie lojalności wśród klientów. Nie tylko przypomina o twojej firmie za każdym razem, gdy jest używany, ale także jest praktycznym upominkiem, który jest zawsze potrzebny.

Nasz kabel do ładowania spełnia wszystkie te wymagania. Ma solidną konstrukcję i jest kompatybilny z różnymi urządzeniami. Nie tylko dobrze się prezentuje, ale jest również niezawodny i trwały.

Specyfikacje techniczne

  • Materiał: Aluminium, nylon
  • Kolor: Srebrny
  • Rozmiar: 102 x 1,5 x 0,4 cm

A teraz najważniejszy element: miejsce na logo twojej firmy. Nasz kabel do ładowania oferuje dwa atrakcyjne sposoby jego umieszczenia:

1) Grawerowanie laserowe, wymiar pola do nadruku logo 22x8.

Grawerowanie laserowe to niezawodny sposób na uzyskanie precyzyjnego zdobienia kabelka. Metoda ta polega na stosowaniu skoncentrowanej wiązki światła, która precyzyjnie usuwa wybrane powierzchnie materiału, tworząc wyraziste i trwałe logo. Czy jest lepszy sposób na podkreślenie nowoczesnego charakteru twojej firmy, niż technologia laserowa?

2) Tampodruk, wymiar pola do nadruku logo 22x8.

Kolejną opcją jest tampodruk, który jest idealny do tłoczenia obrazów na nieregularnych powierzchniach. Metoda ta polega na przenoszeniu obrazu na powierzchnie za pomocą silikonowego poduszki. Tampodruk jest szybki, niskokosztowny i oferuje szeroką gamę kolorów i kształtów do grawerowania logo. Czy jest lepszy sposób na pokazanie kreatywności i różnorodności twojej firmy, niż kreatywny i kolorowy nadruk?

A teraz najważniejsze pytanie: które z tych rozwiązań jest dla ciebie idealne? Czy wolisz nowoczesne i drogie rozwiązanie w postaci grawerowania laserowego czy kreatywną i ekonomiczną opcję tampodruku?

Zapewne zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie najskuteczniejsze? Odpowiedź jest prosta: oba są świetne! Każde z nich jest w stanie przekształcić skromny kabel do ładowania w efektywne narzędzie marketingowe. Więc dlaczego nie spróbować?

Last but not least: kabel do ładowania dla każdego!

Nasz kabel do ładowania wyposażony jest w cztery końcówki: USB, typu C, micro USB oraz kompatybilną z urządzeniami iOS. To oznacza, że pasuje do większości urządzeń na rynku! Bez względu na to, czy twoi klienci korzystają z iPhone'a, smartfona z Androidem, czy laptopa z typem C, nasz kabel do ładowania będzie dla nich niezastąpiony!

Podsumowując, nasz kabel do ładowania niezawodnie ładuje urządzenia i promuje twoją firmę - to wspaniałe połączenie funkcjonalności i profesjonalizmu. Ale nie wierz nam na słowo, przekonaj się sam!

Kolor:Srebrny
Materiał:Aluminium, nylon
Rozmiar:102 x 1,5 x 0,4 cm
Dostępno na magazynie719szt.
Data aktualizacji09:58 - 20.05.2024
Następna dostawa28800szt.
Dostawa zaplanowana na:02-07-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02807AP
Kabel do ładowania, srebrny
Kabel do ładowania, srebrny
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR