Kabel do ładowania i synchronizacji | Kenneth
Kabel do ładowania i synchronizacji | Kenneth
Kabel do ładowania i synchronizacji | Kenneth
Kabel do ładowania i synchronizacji | Kenneth
Kabel do ładowania i synchronizacji | Kenneth
Artykuł: BGPL02757AP

Kabel do ładowania i synchronizacji | Kenneth

Zadbaj o ładowanie urządzeń swojej firmy z tym praktycznym i profesjonalnym, granatowym kablem do ładowania i synchronizacji od Kennetha. Personalizuj logo metodą tampodruku, termotransferu lub DTF!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
104szt.
Mamy na stanie
05:58 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk, Termotransfer, DTF
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Promocyjny Kabel do ładowania i synchronizacji | Kenneth

Cześć! Chyba każdy zna to uczucie, gdy w najmniej odpowiednim momencie zabraknie nam prądu w telefonie, prawda? Tutaj z pomocą przychodzi nasz promocyjny kabel do ładowania i synchronizacji od Kennetha. Ten młody i zuchwały gadżet reklamowy to kabel USB, który łączy w sobie funkcje kilku innych kabeli.

Co to za kabel?

Nasz kabel do ładowania z logo to nie byle jakie gadżety firmowe. To kombinacja 4 końcówek: standardowego USB, dwóch typów USB-C oraz Micro USB. Wszystko to połączone jest paskiem na rzep, który dodatkowo zawiera miejsce na Państwa unikalne znakowanie. Wyobraźcie sobie, ile uśmiechu przyniesie to profesjonalistom z działu marketingu, dobrze wiem co mówię!

  • Materiał: ABS, nylon.
  • Kolor: Granatowy. Szykownie, prawda?
  • Rozmiar: 12 x 3, 5 x 2, 5 cm. Właściwie do każdej kieszeni.

Personalizacja logo - która metoda będzie dla Ciebie najlepsza?

Mamy trzy opcje, na które możemy nadrukować logo Państwa firmy na tym praktycznym gadżecie firmowym. Postaramy się przedstawić plusy i minusy każdej metody, rozwijając temat od podstaw.

1) Tampodruk

Technika ta polega na przenoszeniu farby na powierzchnie gadżetu za pomocą silikonowego stempla. Tampodruk jest doskonały do drukowania małych, precyzyjnych szczegółów, przy tym wymiar pola do nadruku logo to tutaj 8x8. Minusem jest taka, że tampodruk nie jest zbyt trwałą opcją na tkaninach oraz innych miękkich i elastycznych materiałach

2) Termotransfer

Na drugiej pozycji mamy technikę termotransferu, gdzie obraz jest przenoszony na powierzchnię gadżetu pod wpływem wysokiej temperatury. Rozmiar pola do nadruku logo to 60x15. Ta technika jest znana ze swojej trwałości, ale skomplikowane czyste kolory mogą być nieco problematyczne przez występujące podgrzewanie.

3) DTF

Ostatnim ze sposobów jest DTF, gdzie obraz jest drukowany na folii, a następnie przenoszony na gadżety pod wpływem temperatury. Ta metoda drukowania logo zadziwi Państwa swoją jakością! Również wymiar pola do nadruku logo tutaj wynosi 60x15. Ale pamiętajcie, że proces drukowania jest trochę skomplikowany i czasochłonny.

Biorąc pod uwagę powyższe, myślę, że już teraz z większą świadomością podejdziecie do wyboru swojego kolejnego kabel do iPhone lub kabel lightning z logo Waszej firmy. Niezależnie od wyboru metody druku, jestem pewien, że ten kabel micro USB spodoba się wszystkim, którzy otrzymają go jako część Waszej kampanii reklamowej. Czyż nie jest to wspaniałe uczucie, gdy gadżet o którym mówisz, jest naprawdę przydatny? W końcu, kto z nas nie potrzebuje dodatkowego kabel USB typu C? Choćby do podładowania swojego urządzenia w podróży! Mam rację, prawda? Wiem, że tak! Więc nie czekajcie dłużej i już teraz zainwestujcie w promocyjne kable USB
Kolor:Granatowy
Materiał:ABS, nylon
Rozmiar:12 x 3,5 x 2,5 cm
Dostępno na magazynie104szt.
Data aktualizacji05:58 - 18.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02757AP
Kabel do ładowania i synchronizacji | Kenneth
Kabel do ładowania i synchronizacji | Kenneth
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR