Kabel do ładowania
Artykuł: BGPL02765AP

Kabel do ładowania

Zaopatrz się w kabel do ładowania z logo Twojej firmy! Praktyczność i prestiż w jednym. Kabel USB, typu C i 2 w 1 (micro USB, iOS) w eleganckim pudełku.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
09:58 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
4210szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Cudem Technologicznym jest Kabel do Ładowania

Zależy ci na tym, aby otaczać się tylko najwyższą jakością? To dobrze, że tutaj jesteś! Przedstawiam Ci coś, co zmieni Twoją codzienność i wprowadzi odrobinę czarujemy technologii do Twojego otoczenia. Przedstawiam Ci kabel do ładowania!

Kabel USB - Twój niezbędny towarzysz

Wyobraź sobie świat, w którym nie musisz martwić się o ładowarkę do każdego z urządzeń. Tak, to jest możliwe! Kabel USB, który przedstawiam, z łatwością sprosta wymaganiom wszystkich Twoich urządzeń. Więcej! Posiada on 3 końcówki: USB, typu C i 2 w 1 (micro USB oraz kompatybilną z urządzeniami iOS) i długość wynoszącą ok. 24 cm. W dodatku razem z kablem otrzymujesz eleganckie pudełko! Ciekawe co? Rozmiar tego małego cudeńka to zaledwie 7 x 6,9 x 1,8 cm. Zastanawiasz się jak to jest możliwe? Technologia nie przestaje nas zaskakiwać!

Kabel do ładowania z logo - pokazać się od najlepszej strony

Nie zapominajmy o korzyściach biznesowych! Kabel do ładowania z logo to nie tylko kwestia praktyczności, ale przede wszystkim prestiżu. Czy wiesz, że takie gadżety reklamowe i gadżety z logo firmy pozwalają na efektywne kreowanie marki? Tak więc, na czym polega magia tampodruku i nadruku UV?

  • Tampodruk: Jest jednym z najpopularniejszych sposobów druku na gadżetach firmowych. Pozwala na tworzenie wyrazistych i kolorowych nadruków na różnego rodzaju powierzchniach. Czy było wspomniane, że wymiar pola do nadruku logo to aż 60x35?
  • Nadruk UV: Dzięki niemu kolory są jeszcze bardziej nasycone, a nadruk jest trwały i odporny na zarysowania. A tu jest haczyk! Nadruk UV na tym kablu także wynosi 60x35. Czego chcieć więcej?

Sprawdź, bo przecież kabel lightning z logo Twojej firmy może być nie tylko użyteczny, ale również fantastycznym artykułem reklamowym! Zrozum! Drukuje się nie dla siebie, ale dla swojego biznesu!

Nie śmieję się z Ciebie, śmieję się z kabla microusb!

Kto by pomyślał, że niewielki kabel do ładowania może stać się tak istotnym aspektem naszego codziennego życia i biznesu? Możesz zadać sobie pytanie: "Czy jestem gotowy na tę ładowarkę?". Na to pytanie odpowiada tylko echo: "Kup, Kup, Kup!"

Zaufaj ekspertowi od gadżetów biznesowych!

Z własnego doświadczenia wiem, że każdy szanujący się biznesmen po prostu musi mieć w swojej ofercie kabel USB typu C z logo swojej firmy. Bo jeśli nie Ty, to kto?

  • Tytuł dostawcy: Kabel do ładowania
  • Materiał: ABS, PVC, PS
  • Kolor: Biały/niebieski
  • Rozmiar: 7 x 6,9 x 1,8 cm

Ale co najważniejsze, nie zapominajmy o tym, że kabel do ładowania to nie tylko przedmiot użytkowy. To również sposób na promowanie swojej firmy wśród klientów. Więc co powiesz na mały gadżet reklamowy z nadrukiem?

Kabel iPhone z logo Twojej firmy? Brzmi jak plan! Więc na co czekasz? Zamów już teraz kabel do ładowania i zaskocz innych swoją innowacyjnością!

Kolor:Niebieski
Materiał:ABS, PVC, PS
Rozmiar:7 x 6,9 x 1,8 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji09:58 - 18.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni4210szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02765AP
Kabel do ładowania
Kabel do ładowania
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR