Kabel do ładowania
Kabel do ładowania
Artykuł: BGPL02771AP

Kabel do ładowania

Zdobądź przewagę w biznesie dzięki persolanizowanemu kablowi do ładowania! Sprawdź naszą ofertę kabli z nadrukiem logo firmy. Przekonaj się sam!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
10:58 - 31.01.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
10000szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Niezawodny Kabel do Ładowania – Istotny Gadżet dla Każdego Szanującego się Biznesmena

Zastanawialiście się kiedyś, jaki gadżet reklamowy może mieć największy wpływ na postrzeganie Waszej firmy? Otóż odpowiedź brzmi: kabel do ładowania! Tak, to właśnie ten niewielki przedmiot może przynieść Wam nieocenione korzyści w biznesie. Dlaczego? No cóż, to proste – każdy z nas używa urządzeń mobilnych, które co jakiś czas muszą zostać podładowane. I żeby to robić, potrzebujemy kabla. Ale nie byle jakiego kabla, a takiego, który jest niezawodny, mocny i długotrwały. Dlatego prezentujemy Wam nasz kabel USB typu C i kabel Lightning dla urządzeń iOS!

Kabel USB C i Kabel Lightning – Czym Wyróżniają się Nasze Kable?

Produkowane przez nas kable do ładowania nie są tworzone masowo w tani sposób. Każdy kabel jest dokładnie zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości materiałów, takich jak aluminium, które gwarantuje niezrównaną wytrzymałość i długotrwałość. Nasze kable nie są zwykłymi kablami - to gadżety firmowe z logo Twojej firmy! Teraz Twoja marka zawsze będzie widoczna!

  • Materiał: Aluminium
  • Kolor: Srebrny
  • Rozmiar: Ø4, 7 x 10, 3 cm

Kabel z Logo Firmy? To Możliwe!

Nasze kable do ładowania z logo są doskonałym środkiem reklamowym! Nie dość, że są praktyczne, to jeszcze stanowią świetną formę promocji Twojej firmy. Możemy dla Ciebie stworzyć kabel z dowolnym logo, które tylko wymyślisz.

Możliwości są praktycznie nieograniczone, a my oferujemy dwa typy nadruku, które są najpopularniejsze na rynku: grawerowanie laserowe oraz tampodruk. Ale która technika będzie dla Ciebie najlepsza?

A więc, który z nich wybrać: grawerowanie laserowe czy tampodruk?

Grawerowanie laserowe to proces, w którym za pomocą lasera jest odcinany fragment materiału, tworząc w ten sposób wzór. Ma to swoje plusy i minusy:

  • Zalety: Wytrzymałość, wygląd, jakość.
  • Wady: Koszt, czas realizacji, ograniczenia w wyborze kolorów.

Jeśli zależy Ci na długotrwałym, wytrzymałym i eleganckim nadruku, technika ta będzie dla Ciebie idealna. Natomiast w przypadku większych ilości, gdzie liczy się czas i koszt - lepiej wybrać tampodruk.

  • Zalety: Szybkość, niski koszt, duża paleta kolorów.
  • Wady: Może się zetrzeć, wymaga większej precyzji.

Zaskocz swoich klientów gadżetem, który zapadnie im w pamięć!

Zastanawiałeś się kiedyś, co mogłoby jeszcze podkreślić twoją markę? A co powiesz na kable do iphona z twoim logo? W końcu to, co jest stale pod ręką, zawsze będzie przypominało o twojej firmie. Dlaczego więc nie zrobić sobie takiej reklamy?

Wyjdź z ram schematu i podaruj swym klientom gadżet, którego na pewno się nie spodziewają! Kabel do ładowania z nadrukiem firmy to mały krok dla Ciebie, a wielki dla twojego biznesu!

Więc co ty na to? Jesteś gotowy przejąć kontrolę nad swoim marketingiem dzięki naszym kablom do ładowania? Bo my jesteśmy gotowi pomóc Ci w tym!

Kolor:Srebrny
Materiał:Aluminium
Rozmiar:Ø4,7 x 10,3 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji10:58 - 31.01.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni10000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02771AP
Kabel do ładowania
Kabel do ładowania
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR