Zestaw 4 kredek neonowych
Zestaw 4 kredek neonowych
Zestaw 4 kredek neonowych
Zestaw 4 kredek neonowych
Zestaw 4 kredek neonowych
Zestaw 4 kredek neonowych
Artykuł: BGPL03014CM

Zestaw 4 kredek neonowych

Wyjątkowy zestaw 4 neonowych kredek z logo Twojej firmy. Ekologiczne, jaskrawe, idealne dla dzieci. Wybierz gadżety firmowe, które zrobią różnicę!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
5758szt.
Mamy na stanie
09:42 - 17.07.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
645szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Tampodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Zestaw 4 Kredek Neonowych – Powiększ Swój Znak Firmowy!

Hej, Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby zainwestować w gadżety firmowe, które są nie tylko praktyczne, ale także przykuwają uwagę? Oto jest coś, co może Cię zainteresować - nasze kredki reklamowe rozświetlą Twoją kampanię marketingową jak neonowa reklama! Podążaj ze mną, aby poznać więcej.

Wyróżnij się z Tłumu z Naszymi Kredkami Z Nadrukiem Logo

Oferowany przez nas Zestaw 4 kredek neonowych zawiera kredki w wyrazistych kolorach: pomarańczowy, zielony, różowy i żółty. Co sprawia, że są one idealnym narzędziem do wyrażania twojej kreatywności, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wyobraź sobie, jak Twoje logo firmy lśni na tle tych żywych kolorów. Brzmi dobrze, prawda?

Proszę pozwolić, że opiszę Ci plusy i minusy poszczególnych technik nadruku logo:

  • Tampodruk: Jest to technika, która wykorzystuje silikonowy tampon do przeniesienia tuszu na powierzchnię produktu. Zaletą jest to, że nadaje się do różnych powierzchni, zarówno płaskich, jak i nierównych. Wadą może być ograniczenie do jednokolorowego druku na jednym przebiegu.

Parametry Produktu – Wszystko, co Musisz Wiedzieć

Nie pozwól, aby Ci umknęły kluczowe informacje dotyczące naszych kredek z nadrukiem logo. Wszystko, co musisz wiedzieć, znajduje się tutaj:

  • Materiał: Drewno. To sprawia, że nasze kredki są nie tylko trwałe, ale również przyjazne dla środowiska. Jaki to cudowny sposób na promowanie wartości Twojej firmy, prawda?
  • Rozmiar: 17,6 x 3 x 1 cm. Idealny rozmiar, który sprawia, że nasze kredki są łatwe do trzymania i pisania, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.
  • Opcje nadruku logo: Tampodruk, wymiar pola do nadruku logo 5 x 2. Twoje logo będzie wyglądało olśniewająco na naszych kredkach!

Gadżety Biznesowe, które Cieszą!

Zatem, co sądzisz? Czy nasze kredki dla dzieci mogą stać się gadżetem z logo firmy, którym chcesz zainwestować? Zapewniamy, że bardzo nam na tym zależy, aby Twoja firma błyszczała. Niezależnie od tego, czy szukasz gadżetów reklamowych czy artykułów reklamowych z nadrukiem, jesteśmy tutaj, aby Cię wspomóc. Czekamy na Twoje zamówienie! Jak to się mówić, kredki neonowe, to strzał w dziesiątkę!

Materiał:Drewno
Rozmiar:17,6 x 3 x 1 cm
Dostępno na magazynie5758szt.
Data aktualizacji09:42 - 17.07.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni645szt.
Następna dostawa10000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03014CM
Zestaw 4 kredek neonowych
Zestaw 4 kredek neonowych
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR