Metalowy emaliowany kubek Silver
Metalowy emaliowany kubek Silver
Metalowy emaliowany kubek Silver
Artykuł: BGPL01782MDC

Metalowy emaliowany kubek Silver

Wyróżnij swoją markę z Kubkiem emaliowanym Silver z opcją nadruku logo. Idealny jako gadżet reklamowy lub gadżet biznesowy.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
12506szt.
Mamy na stanie
05:22 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Emaliowane kubki to elegancki i praktyczny gadżet, który świetnie sprawdzi się jako narzędzie marketingu dla firm. Kubek Silver, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, posiada elegancką warstwę emalii i pojemność 550 ml. Dzięki temu, że jest trwały i łatwy do utrzymania w czystości, stanowić będzie doskonałe nośnik reklamy dla Twojej firmy.

Główny kolor produktu to Biały, a jego wymiary to 11,5 x 11 cm, co czyni go idealnym wyborem jako upominek dla klientów lub jako element strategii reklamowej. Możliwość zamówienia kubka z nadrukiem logo, pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie jego potencjału marketingowego.

W naszej ofercie mamy kilka opcji nadruku logo na kubki metalowe: transfer ceramiczny, grawerowanie laserowe 360°, tampodruk oraz sitodruk na okrągło. Każdy z nich pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego wzoru, który będzie się świetnie prezentować na kubku. Wymiar pola do nadruku logo to odpowiednio 200x80, 220x80, 40x60 i 150x50.

Jeśli poszukujesz wyjątkowego gadżetu reklamowego dla swojej firmy, to emaliowane kubki z nadrukiem są idealnym wyborem. Stanowić one będą doskonały dodatek do strategii marketingowej, a także będą miłym gestem dla klientów i partnerów biznesowych.

Kolor:Biały
Materiał:Stainless steel
Rozmiar:11.5X11CM
Dostępno na magazynie12506szt.
Data aktualizacji05:22 - 18.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01782MDC
Metalowy emaliowany kubek Silver
Metalowy emaliowany kubek Silver
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR