Kubek metalowy 500ml
Artykuł: BGPL01774MDC

Kubek metalowy 500ml, Haen

Wyjątkowy kubek metalowy Haen o pojemności 500 ml, idealny jako gadżet reklamowy z nadrukiem dla Twojej firmy. Niezawodne wykonanie, wiele opcji personalizacji logo

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
05:22 - 17.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Kubek metalowy Haen to wyjątkowy produkt, który doskonale sprawdzi się jako gadżet reklamowy dla Twojej firmy. Wysokiej jakości materiał, jakim jest stal nierdzewna, zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Kubek ma pojemność 500 ml, co umożliwia jego długie i wygodne użytkowanie.

Kubek posiada podwójne ścianki, co zapewnia utrzymanie ciepła napoju na dłużej. Dodatkowo, został wyposażony w pokrywkę oraz wbudowany uchwyt, dzięki czemu jego użytkowanie jest jeszcze wygodniejsze.

Jeśli chcesz wykorzystać kubek jako gadżet reklamowy z nadrukiem, to mamy dla Ciebie kilka opcji personalizacji. Możesz wybrać grawerowanie laserowe 360°, tampodruk, druk cyfrowy 360° lub sitodruk na okrągło. Wszystkie te techniki pozwolą na umieszczenie na kubku Twojego logo lub innego graficznego motywu. Wymiar pola do nadruku logo zależy od wybranej metody i wynosi odpowiednio: 257X110 (grawerowanie laserowe, druk cyfrowy), 35X80 (tampodruk) oraz 160X100 (sitodruk na okrągło).

Kubek metalowy Haen jest dostępny w kolorze srebrnym mat, który z pewnością będzie się doskonale prezentować zarówno w biurze, jak i na eventach czy imprezach firmowych. Dzięki swojej wysokiej jakości i trwałości, jest on idealnym gadżetem reklamowym, który będzie służyć swojemu właścicielowi przez długi czas.

Kolor:Srebrny mat
Materiał:Stainless steel
Rozmiar:Ø9X18CM
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji05:22 - 17.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01774MDC
Kubek metalowy 500ml, Haen
Kubek metalowy 500ml, Haen
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR