Metalowy kubek do kawy
Metalowy kubek do kawy
Metalowy kubek do kawy
Metalowy kubek do kawy
Metalowy kubek do kawy
Metalowy kubek do kawy
Artykuł: BGPL01876CM

Metalowy kubek do kawy

Zamów kubek metalowy do kawy z Twoim logo! Odporny na uszkodzenia, idealny na prezent dla klienta biznesowego. Sprawdź teraz!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
09:42 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
8801szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]

Szukasz czegoś, co zrobi wrażenie na Twoich klientach biznesowych? Mamy dla Ciebie idealny gadżet reklamowy - kubek metalowy do kawy! Ten kubek to świetny wybór dla każdego, kto ceni sobie elegancki design i wytrzymałość. Kubek wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej i ma podwójne ścianki, co sprawia, że napój w nim zachowuje temperaturę przez dłuższy czas. Idealny na poranną kawę lub herbatę w biurze, na wyjeździe służbowym lub w trakcie wakacyjnej przygody.

Kubek metalowy do kawy jest też świetnym sposobem na promocję Twojej firmy. Możesz wydrukować na nim swoje logo i przekazać klientom, pracownikom lub partnerom biznesowym. Dzięki temu Twoja firma zawsze będzie w ich myślach, a kubek będzie przypominał o współpracy. Dostępne są trzy opcje nadruku logo, w tym laserowy grawer L3. Pole do nadruku logo ma wymiar 4 x 4, co pozwala na umieszczenie na nim Twojego logo w bardzo czytelnej formie.

Zachęcamy sprawdzić ofertę na metalowy kubek bez ucha.

Nie zwlekaj i zamów teraz kubek metalowy do kawy z Twoim logo! To naprawdę wspaniały gadżet reklamowy, który przyciągnie uwagę Twoich klientów i sprawi, że Twoja firma będzie kojarzona z elegancją i stylowym designem.

Pełna oferta na kubki reklamowe

Materiał:Stal nierdzewna
Rozmiar:ø 7,5 x 8,8 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji09:42 - 18.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni8801szt.
Następna dostawa10000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01876CM
Metalowy kubek do kawy
Metalowy kubek do kawy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR