Dwuścienny Kubek Sublimacyjny
Dwuścienny kubek sublimacyjny
Dwuścienny kubek sublimacyjny
Dwuścienny kubek sublimacyjny
Dwuścienny kubek sublimacyjny
Artykuł: BGPL01784MDC

Dwuścienny kubek sublimacyjny

Kup teraz Dwuścienny Kubek Sublimacyjny Sublimgloss+ jako idealny gadżet reklamowy dla swojej firmy. Wysoka jakość szkła i trwały nadruk logo gwarantują sukces w marketingu!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
2801szt.
Mamy na stanie
17:22 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk, Sitodruk, Sublimacja
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Wydrukowaną na odpowiednim papierze grafikę przenosi się na znakowany produkt za pomocą prasy transferowej. Sublimacja umożliwia tworzenie kolorowych nadruków, zachowania nasyconych barw
[więcej na temat znakowania metodą - Sublimacja]

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości kubków szklanych, idealnych jako gadżety reklamowe lub firmowe, to nasz Dwuścienny Kubek Sublimacyjny Sublimgloss+ jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Oferujemy produkt o pojemności 225 ml, wykonany z trwałego i eleganckiego szkła, a jego specjalna powłoka umożliwia sublimację nadruku logo, co czyni go doskonałym artykułem reklamowym.

Kubek jest przeźroczysty i ma wymiary Ø7,8X9,6 CM, co czyni go idealnym rozmiarem do codziennego użytku. Dostępne są trzy opcje drukowania logo: tampodruk z polem o wymiarze 40X40, sitodruk na okrągło z polem do nadruku o wymiarze 130X70 oraz sublimacja 200X94. Każda z tych opcji zapewnia wysokiej jakości nadruk, który będzie się doskonale prezentować na kubku.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz gadżetów reklamowych z nadrukiem dla swojej firmy, czy też potrzebujesz artykułów reklamowych z logo firmy, nasz Dwuścienny Kubek Sublimacyjny Sublimgloss+ jest idealnym wyborem. Jest to doskonały gadżet biznesowy, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym odbiorcy i będzie świetnie prezentować Twoją markę.

Kolor:Przeźroczysty
Materiał:Glass
Rozmiar:Ø7,8X9,6 CM
Dostępno na magazynie2801szt.
Data aktualizacji17:22 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01784MDC
Dwuścienny kubek sublimacyjny
Dwuścienny kubek sublimacyjny
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR