Bambusowy kubek podróżny 300 ml
Bambusowy kubek podróżny 300 ml
Bambusowy kubek podróżny 300 ml
Bambusowy kubek podróżny 300 ml
Artykuł: BGPL01756AP

Bambusowy kubek podróżny 300 ml

Wybierz ekologiczny kubek termiczny z bambusa jako praktyczny i stylowy gadżet reklamowy dla Twojej firmy. Grawerowanie, tampondruk, sitodruk - wybierz najlepsze dla siebie!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
3szt.
Mamy na stanie
09:58 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Jeśli szukasz ekologicznego gadżetu reklamowego, który będzie nie tylko praktyczny dla Twoich klientów, ale także uwydatni markę Twojej firmy, to nasz bambusowy kubek termiczny jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Ten 300 ml kubek podróżny wykonany jest z trwałych i ekologicznych materiałów, takich jak bambus na zewnątrz i stal nierdzewna wewnątrz, co gwarantuje jego wysoką jakość i trwałość.

Dzięki swojemu neutralnemu kolorowi, kubek termiczny z bambusa będzie pasować do każdej stylistyki, a jego rozmiar Ø8 x 10 cm zapewnia wygodne użytkowanie. Kubek termiczny z wieczkiem i podwójnymi ściankami zapewnia utrzymanie temperatury napoju na długi czas, co czyni go idealnym towarzyszem w podróży lub w pracy.

Jeśli chcesz, aby Twój kubek termiczny był jeszcze bardziej niepowtarzalny, możesz wybrać jedną z opcji nadruku logo. Oferta obejmuje grawerowanie laserowe L4 o wymiarze pola do nadruku logo 90x60, tampondruk T2 o wymiarze pola do nadruku logo 25x50 oraz sitodruk S3 o wymiarze pola do nadruku logo 90x60. Każdy z tych sposobów zapewni trwały i wysokiej jakości nadruk, który przyciągnie uwagę i uwydatni markę Twojej firmy.

Kolor:Neutralny
Materiał:Bamboo, stainless steel
Rozmiar:Ø8 x 10 cm
Dostępno na magazynie3szt.
Data aktualizacji09:58 - 20.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01756AP
Bambusowy kubek podróżny 300 ml
Bambusowy kubek podróżny 300 ml
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR