Niebieski kubek termiczny z grawerem
Niebieski kubek termiczny 500 ml
Niebieski kubek termiczny 500 ml
Niebieski kubek termiczny 500 ml
Niebieski kubek termiczny 500 ml
Niebieski kubek termiczny 500 ml
Niebieski kubek termiczny 500 ml
Niebieski kubek termiczny 500 ml
Artykuł: BGPL00891AP

Niebieski kubek termiczny 500 ml

Oferowany przez nas kubek termiczny z własnym napisem bądź nadrukiem mieści w sobie aż 500ml i podtrzymuje temperaturę picia do 8 godzin!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
06:58 - 23.01.2023
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Najlepszą formą mobilnej reklamy są gadżety z własnym nadrukiem. Ludzie często z nich korzystają, a gdy dobrze się sprawdzają, wydrukowany na nich wzór czy napis zostaje łatwo zapamiętany przez właściciela, po czym jest kojarzony z pozytywnymi emocjami jakie wywołuje taki gadżet.

Trudno sobie wyobrazić lepszą reklamę niż pojemny kubek termiczny z logo Twojej firmy. Ludzie używają ich zarówno w lato, jak i w zimę, a napój o pożądanej temperaturze ratuje setki osób od upałów i mrozów. Popijając gorącą herbatę w zimny, śnieżny dzień, na pewno będą kojarzyli logo Twojej firmy z pozytywnymi emocjami, jakie regularnie wywiera na nich napój przechowany wewnątrz kubka.

Oferowany przez nas kubek termiczny z własnym napisem bądź nadrukiem mieści w sobie aż 500ml i podtrzymuje temperaturę picia do 8 godzin, ! Natomiast zimne napoje zachowają swój chłód aż przez 24 godziny! Wykonany ze stali nierdzewnej 304, kubek z zakręcanym designem, posiada pokrywkę z zasuwanym zamknięciem, konstrukcję zapobiegającą skraplaniu, a także wieczko zabezpieczające zawartość kubka przed rozlaniem! Dodatkowo wyślemy go do Ciebie w ozdobnym pudełku, więc idealnie nada się na prezent! Możliwy jest grawer logo na kubku termicznym

Pamiętaj, że nadaje się on wyłącznie do mycia ręcznego!

Kolor:Niebieski
Materiał:Stal nierdzewna
Rozmiar:17,4 x Ø 8,5 cm.
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji06:58 - 23.01.2023
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL00891AP
Niebieski kubek termiczny 500 ml
Niebieski kubek termiczny 500 ml
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR