Metalowy Kubek z Nadrukiem Zdjęcia
Metalowy Kubek z Nadrukiem Zdjęcia
Metalowy Kubek z Nadrukiem Zdjęcia
Artykuł: BGPL01867MDC

Metalowy Kubek z Nadrukiem Zdjęcia

Zdobądź teraz niesamowity Metalowy Kubek z Karabińczykiem Arom do promocji Twojej firmy! Personalizuj ze zdjęciem, logo i tekstem. Odkryj trzy różne techniki nadruku!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
09:22 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sublimacja
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Wydrukowaną na odpowiednim papierze grafikę przenosi się na znakowany produkt za pomocą prasy transferowej. Sublimacja umożliwia tworzenie kolorowych nadruków, zachowania nasyconych barw
[więcej na temat znakowania metodą - Sublimacja]

Metalowy Kubek z Nadrukiem Zdjęcia na Prezent Firmowy: Perfekcyjna Platforma Reklamowa dla Twojej Marki

Ależ to świetna gratka dla każdego znawcy marketingu! Otóż prezentujemy Wam Metalowy Kubek z Karabińczykiem Arom, który usatysfakcjonuje każdego, kto chciałby mieć na pamiątkę własny, unikatowy kubek ze zdjęciem. Ale jak to się mówi, nie samym zdjęciem człowiek żyje, więc pozwólcie, że opowiemy Wam o tym niesamowitym produkcie o nazwie Metalowy kubek ze zdjęciem.

Personalizacja jak marzenie: wyjątkowe zdjęcia, logo i tekst na Twoim kubku!

Świat gadżetów reklamowych idzie naprzód, a to oznacza, że właśnie tutaj zyskasz najlepsze efekty. W naszej ofercie mamy gadżety reklamowe z nadrukiem - idealne dla gadżety z logo firmy, artykuły reklamowe i gadżety biznesowe. Chcemy, byś poczuł siłę personalizacji, dlatego proponujemy trzy różne metody wydruku logo na Twoim kubku:

  • Grawerowanie laserowe 360° (pole do nadruku logo 210x80): Przy tej technologii, laser utrwala nadruk na metalowej powierzchni, tworząc trwały, szczegółowy i elegancki wygląd. Zaletą jest trwałość nadruku i możliwość nadrukowania logo na całym obwodzie kubka. Wadą jest ograniczenie do jednego koloru.
  • Tampodruk (pole do nadruku logo 35x50): Tą techniką nanosimy logo na kubek za pomocą specjalnego tampopada, który przekazuje obraz z formy drukarskiej na powierzchnię kubka. Zaletą jest satysfakcjonująca jakość nadruku i możliwość używania kilku kolorów. Minusem jest mniejsza powierzchnia druku.
  • Sublimacja (pole do nadruku logo 190x90): Tu mamy do czynienia z technologią termiczną, dzięki której barwnik przenika na powierzchnię kubka, tworząc trwały, wyraźny i pełen kolorów obraz. Zaletą jest wspaniała jakość nadruku i pełna kolorystyka. Minusem może być delikatniejsza trwałość nadruku niż w przypadku grawerowania laserowego.

Parametry tego niebywałego metalowego kubka ze zdjęciem

A teraz czas na suchą technikalię! Metalowy Kubek z Karabińczykiem Arom ma następujące cechy:

  • Główny materiał: Żelazo
  • Kolor: Biały
  • Rozmiar: 11x9cm
  • Pojemność: 300 ml
  • Styl: Vintage i przytulny

Jak Wam się podoba? Ależ przecież to jest coś co każdy chciałby mieć w swojej kolekcji!

Zatem, jeśli szukasz genialnej opcji na prezent firmowy, który będzie stanowił doskonałą platformę reklamową dla twojej marki oraz sprawi, że każdy kto zetknie się z tym kubkiem poczuje emocję, wybierz Metalowy kubek z nadrukiem zdjęcia. Niech Twoje logo, zdjęcie czy sentencja na kubek będzie widziane przez innych - spraw, aby Twoja reklama dotarła do serc ludzi.

No to co, kto pierwszy zgłasza się po swój własny Metalowy kubek z karabińczykiem Arom? Garść chętnych już wystawia rękę!

Kolor:Biały
Materiał:Iron
Rozmiar:11X9CM
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji09:22 - 20.05.2024
Następna dostawa4964szt.
Dostawa zaplanowana na:30-05-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01867MDC
Metalowy Kubek z Nadrukiem Zdjęcia
Metalowy Kubek z Nadrukiem Zdjęcia
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR