Bezprzewodowa ładowarka Rundo
Bezprzewodowa ładowarka Rundo
Bezprzewodowa ładowarka Rundo
Bezprzewodowa ładowarka Rundo
Bezprzewodowa ładowarka Rundo
Bezprzewodowa ładowarka Rundo
Bezprzewodowa ładowarka Rundo
Artykuł: BGPL02582MDC

Bezprzewodowa ładowarka Rundo

Zadbaj o widoczność swojej marki dzięki bezprzewodowej ładowarce Rundo. Zobacz jak nasze ładowarki indukcyjne z logo podkreślają prestiż firmy. Zaufaj sprawdzonym gadżetom biznesowym!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
29920szt.
Mamy na stanie
05:22 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Podświetl Swoją Markę dzięki Świetnej Bezprzewodowej Ładowarce "Rundo"

Jeśli szukasz niezawodnych, gadżetów z logo firmy, które podkreślą Twoją obecności na rynku, nie szukaj dalej! Przedstawiamy naszą nową perełkę wśród gadżetów firmowych - Bezprzewodową ładowarkę Rundo. To znakomite narzędzie technologiczne, które łączy w sobie styl, funkcjonalność i indywidualność.

Tanie ładowarki indukcyjne z logo kluczem do sukcesu

Ladowarki indukcyjne z nadrukiem to świetne rozwiązanie, które spotkało się z aprobatą nie tylko wśród klientów biznesowych, ale również wśród zwykłych konsumentów. Kto by nie chciał bezprzewodowej ładowarki z logo naszej ulubionej marki na swoim biurku?

  • Grawerowanie laserowe: Zaletą tej techniki jest trwałość. Nadruk utrzymuje się na dłużej, nie ściera się ani nie blaknie. Wady? Koszt jest nieco wyższy, ale efekt zdecydowanie tego wart!
  • Tampodruk : Ta metoda umożliwia drukowanie logo w pełnym kolorze. Wadą jest to, że kolor może z czasem blaknąć, ale zaleta jest nasycenie barw i uwypuklenie detali.

Bezprzewodowa Ładowarka: Wartość, Jaka Przekłada się na Twój Biznes

W epoce stale rosnącej technologii szybka ładowarka indukcyjna jest absolutnym „must have”. Właśnie dlatego wartość biznesową, jaką przynosi ładowarka bezprzewodowa jest nieoceniona. W końcu kto z nas nie ceni sobie sprzętu, który jest praktyczny i funkcjonalny? Możemy z pewnością powiedzieć, że świadoma marka to taka, która inwestuje w gadżety firmowe!

Nowoczesna Technologia Ladowarki Rundo na Twoje Wymagania

Gadżety biznesowe często są postrzegane jako nieistotne dodatki, ale to my zmieniamy ten stereotyp! Nasze bezprzewodowe ładowarki to klucz do sukcesu Twojej marki.

  • Materiał: Bamboo
  • Kolor: Drewna
  • Rozmiar: Ø9X0, 7 CM

Co sądzisz o inwestowaniu w gadżety reklamowe z nadrukiem, które nie tylko promują Twoją markę, ale również są efektywne i cenione przez odbiorców?

Ja całkowicie za! A Ty? Podziel się swoją opinią poniżej w komentarzach!

Kolor:Drewna
Materiał:Bamboo
Rozmiar:Ø9X0,7 CM
Dostępno na magazynie29920szt.
Data aktualizacji05:22 - 18.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02582MDC
Bezprzewodowa ładowarka Rundo
Bezprzewodowa ładowarka Rundo
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR