Bezprzewodowa ładowarka Wirestand
Bezprzewodowa ładowarka Wirestand
Bezprzewodowa ładowarka Wirestand
Bezprzewodowa ładowarka Wirestand
Bezprzewodowa ładowarka Wirestand
Bezprzewodowa ładowarka Wirestand
Bezprzewodowa ładowarka Wirestand
Artykuł: BGPL02587MDC

Bezprzewodowa ładowarka Wirestand

Skuteczne promowanie Twojej marki z Bezprzewodową Ładowarką Wirestand! Gadżet biznesowy z grawerowaniem logo, elegancka obudowa z bambusa, kompatybilna z najnowszymi smartfonami.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:22 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Revitalizuj Swoje Kampanie Promocyjne z Bezprzewodową Ładowarką Wirestand

Czy szukasz idealnego gadżetu reklamowego, który na pewno zrobi wrażenie na Twoim potencjalnym kliencie? A może pragniesz innowacyjnych gadżetów firmowych, które podkreślą nowoczesność Twojego brandu? Oto nasza propozycja – Bezprzewodowa Ładowarka Wirestand, szybka i ultra efektywna ładowarka indukcyjna!

Dlaczego Wybrać Bezprzewodową Ładowarkę Wirestand?

Niczym dobrze naładowana bateria, ta gadżetowa ładowarka bezprzewodowa przemienia Twoją kampanię reklamową w pełną energii. Jak to możliwe? Otóż, dzięki unikalnemu połączeniu innowacyjnych technologii, kompaktowej budowy i atrakcyjnego wyglądu, tego rodzaju gadżet z logo firmy przyciąga uwagę, podkreślając jednocześnie profesjonalizm i nowoczesność Twojej marki.

Co oferuje Bezprzewodowa Ładowarka Wirestand?

  • Wszechstronność: Kompatybilna z najnowszymi modelami Androida, iPhone® 8, X i nowymi, ładowarka indukcyjna to narzędzie, które każdy chce mieć pod ręką!
  • Estetyka i solidność: Obudowa z naturalnego bambusa dodaje elegancji, a jednocześnie zapewnia solidność i trwałość gadżetu.
  • Wygodne rozmiary: Bezprzewodowa ładowarka mieści się w dłoni i łatwo zmieści się nawet w najmniejszej torebce czy plecaku.

A co z ładowaniem bezprzewodowym? No cóż, ta bezprzewodowa ładowarka to gwarancja szybkiego i efektywnego ładowania. Już nie trzeba martwić się o brak energii w najmniej odpowiednim momencie!

Personalizacja Gadżetów Biznesowych - Ładowarki Indukcyjne z Logo

Właściwa personalizacja, to podstawa skutecznego marketingu. Dlatego oferujemy dwie metody nadruku logo:

  • Grawerowanie laserowe: Precyzyjne, trwałe i eleganckie. Wymiary pola do nadruku logo 60X100.
  • Tampodruk: szybki, ekonomiczny, doskonały na różne materiały. Wymiary pola do nadruku logo 40X30.

Dzięki temu, ładowarka bezprzewodowa nie tylko staje się praktycznym narzędziem, ale także skutecznym nośnikiem Twojego logo czy hasła reklamowego. W końcu, najlepszy gadżet to taki, który łączy w sobie użyteczność z potęgą reklamy, prawda?

Doskonały wybór dla twoich kampanii promocyjnych

Załóżmy, że masz przed sobą ważną konferencję lub spotkanie z potencjalnym klientem. Czy nie byłoby wspaniale podnieść szklankę do toastu, obdarować go gadżetem z logo Twojej firmy i powiedzieć coś w stylu: "Bezprzewodowe ładowarki- najskuteczniejsze rozwiązanie dla profesjonalistów z rynku. Tak jak nasza firma."? Co myślisz, jakie wrażenie zrobisz?

Kiedy mówimy "revitalizuj swoją kampanię promocyjną", mamy na myśli właśnie taki scenariusz. Bezprzewodowa Ładowarka Wirestand to więcej, niż tylko gadżet. To potężne narzędzie marketingu, które pomaga budować silne relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Przekonaj się o tym już dziś!

Kolor:Drewna
Materiał:Bamboo
Rozmiar:7,1X8X11,4 CM
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:22 - 22.05.2024
Następna dostawa1984szt.
Dostawa zaplanowana na:24-06-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02587MDC
Bezprzewodowa ładowarka Wirestand
Bezprzewodowa ładowarka Wirestand
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR