Okrągła ładowarka bezprzewodowa bambusowa, 10W
Okrągła ładowarka bezprzewodowa bambusowa, 10W
Okrągła ładowarka bezprzewodowa bambusowa, 10W
Okrągła ładowarka bezprzewodowa bambusowa, 10W
Artykuł: BGPL02595MDC

Okrągła ładowarka bezprzewodowa bambusowa, 10W

Podbij swoją markę z Okrągłą Ładowarką Bambusową Rundo+! Ładowarka indukcyjna dla profesjonalistów, kompatybilna z QI, z możliwością naniesienia Twojego logo.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
5303szt.
Mamy na stanie
17:22 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Okrągła ładowarka bambusowa Rundo+ - Świat bezprzewodowej technologii plus eko-design!

Poznaj rewolucję w świecie ładowarek - Okrągła Ładowarka Bambusowa Rundo+. Nowoczesne, praktyczne i stylowe rozwiązanie na biurku każdego profesjonalisty! Ta szybka ładowarka indukcyjna łączy w sobie funkcjonalność i świadomy design. Wyobraź sobie swoje logo elegancko wygrawerowane na naturalnym bambusie! To nie tylko gadżet, to symbol Twojej firmy, który zasili Twoją markę... dosłownie!

Jak działa nasza bezprzewodowa ładowarka?

Rozpocznijmy od pytania - czy wiesz, co to jest indukcja? Każdy smartfon posiada antenę indukcyjną, na której zbiera się energia. To właśnie tę energię wykorzystuje nasza ładowarka indukcyjna, a cały proces przebiega bez użycia kabli! Jak to jest możliwe? To proste – wszystko to dzięki magii indukcji! Po prostu podłącz ładowarkę do komputera, połóż na niej smartfon i zacznij ładować telefon. Wszystko bez zbędnych kabli!

A co z moim logo na ładowarce?

No właśnie, tu zaczyna się prawdziwa zabawa! Na nasze ładowarki indukcyjne można nanosić logo Twojej firmy dwoma metodami: grawerowanie laserowe i tampodruk. Wyobraź sobie swoje logo na pięknym tle z bambusa... Czyż to nie brzmi zachęcająco? Poniżej prezentujemy zalety i wady obu technik:

  • Grawerowanie laserowe - Oznacza to, że twoje logo zostanie precyzyjnie wygrawerowane na powierzchni ładowarki. Efekt? Efekt jest niesamowity - logo wpisuje się w wygląd ładowarki jak naturalne uzupełnienie jej designu. Jest subtelne, eleganckie i zawsze trwałe. Ale pamiętaj - odpowiednie logo musi być odpowiednie dla tej techniki - im prostsze, tym lepiej.
  • Tampodruk - Dzięki tej technice, logo Twojej firmy nadrukowane jest na ładowarce za pomocą specjalnej formy drukowej. Jest to technika bardziej uniwersalna, pozwalająca na nadruki o skomplikowanej grafice. Ale oczywiście, jest pewien haczyk! Swoje logo musisz dostarczyć w ustandaryzowanym formacie - ale nie martw się, nasz zespół pomoże w tym!

Cóż, na co jeszcze czekasz?

Kto by pomyślał, że ładowarki indukcyjne z logo mogą być tak ciekawe i różnorodne, prawda? Czy już widzisz swoją markę na jednym z naszych modeli? Skontaktuj się z nami! Służymy radą i praktyczną pomocą.

Nie daj się zasypać przez kable. Wybierz bezprzewodowe ładowarki indukcyjne i daj swojej marce świeży powiew energii!

Acha! No jeszcze jedno! Wiesz, co tu jest najlepsze? Nasza ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami QI, takimi jak najnowsze modele Androida, iPhone 8 i nowsze. Czyż to nie wspaniałe?

No, to co? Czy jesteś gotowy na przygodę z szybkimi ładowarkami indukcyjnymi? Czekamy na Ciebie!

Kolor:Drewna
Materiał:Bamboo
Rozmiar:Ø9X0,7 CM
Dostępno na magazynie5303szt.
Data aktualizacji17:22 - 22.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02595MDC
Okrągła ładowarka bezprzewodowa bambusowa, 10W
Okrągła ładowarka bezprzewodowa bambusowa, 10W
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR