Ładowarka bezprzewodowa Tispad
Ładowarka bezprzewodowa Tispad
Ładowarka bezprzewodowa Tispad
Ładowarka bezprzewodowa Tispad
Ładowarka bezprzewodowa Tispad
Ładowarka bezprzewodowa Tispad
Artykuł: BGPL02586MDC

Ładowarka bezprzewodowa Tispad

Zaoferuj światu ładowarkę indukcyjną Tispad! Elegancka, bezprzewodowa, obsługująca każdy smartfon i gotowa do personalizacji logo dla Twojego biznesu. Transformuj ładuj swoje urządzenie dzięki magii indukcji!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
18278szt.
Mamy na stanie
09:22 - 13.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk, Etykieta cyfrowa
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Etykieta cyfrowa to nowoczesna technika drukowania logo na prezentach korporacyjnych, która pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nadruku oraz dopasowanie do różnych materiałów. Idealna dla spersonalizowanych upominków promujących markę.
[więcej na temat znakowania metodą - Etykieta cyfrowa]

Zapomnij o skomplikowanych kablach z naszą ładowarką indukcyjną Tispad!

Przedstawiamy elegancką ładowarkę bezprzewodową Tispad, która jest nie tylko efektywnym narzędziem, ale i stylowym gadżetem reklamowym. Kto nie marzy o ładowaniu swojego smartfona, kompletnie rezygnując z zamotanych kabli? Szereg technicznych cech wyróżnia ten model na tle innych, więc przygotuj się na prawdziwą rewolucję!

Poznaj zalety naszej ładowarki indukcyjnej Tispad!

Ładowarka Tispad wykonana jest z ABS z imitacją bambusa, co nadaje jej niezwykły elegancki wygląd. Po podłączeniu urządzenia do komputera, wystarczy po prostu położyć na nim smartfona, a proces ładowania rozpocznie się automatycznie. Ale to nie wszystko!

  • Kompatybilność: Ładowarka wyposażona jest w wyjście DC5V/1A (5W) i jest kompatybilna z systemami Android, iPhone® 8, X oraz nowszymi.
  • Wygląd: Biorąc pod uwagę, że bambus jest produktem naturalnym, ładowarka może nieznacznie różnić się kolorem, wzorem i rozmiarem, co tylko podkreśla jej unikalność.
  • Wymiary: Rozmiar tego gadżetu biznesowego to Ø10X0,7 CM, co oznacza, że łatwo go zabrać ze sobą w podróż.

Możliwości nadruków i techniki drukowania

Ładowarki indukcyjne z nadrukiem? Oczywiście, to wyjątkowe artykuły reklamowe z logo. Wyobraź sobie logo Twojej firmy na eleganckiej ładowarce bezprzewodowej. Mając na uwadze różne drukowania logotypów, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka opcji.

  1. Grawerowanie laserowe: nadaje się do drobnych detali. Jest trwałe, nie ściera się, a logo wygląda bardzo elegancko. Wielkość pola do druku to aż 80X80! Jedyne o czym musisz pamiętać, to fakt, że liczba kolorów jest ograniczona.
  2. Tampodruk: Idealny do złożonych wzorów. Pole do druku ma wymiary 70X70, a najważniejsze jest, że umożliwia on drukowanie wielokolorowych wzorów. Jedynym minusem jest mniejsza trwałość porównując z grawerowaniem laserowym.
  3. Sitodruk: Korzystne dla dużych, jednokolorowych nadruków. Daje efekty trwałe i ostre, jednak ogranicza się do jednego koloru. Wymiar pola nadruku jest taki sam jak w grawerowaniu laserowym, czyli 80X80.
  4. Etykieta cyfrowa: Najbardziej wszechstronna technika drukowania. Możliwy jest praktycznie każdy design i kolor, jednak ma niższą trwałość niż inne metody. Wymiary pola nadruku to identyczne 80X80 jak w dwóch wcześniejszych technikach.

Więc, co powiesz na gadżety z logo ładowarka indukcyjna z nadrukiem? To więcej niż tylko szybka ładowarka indukcyjna - to Twoja wizytówka w świecie biznesu!

Kolor:Biały
Materiał:Plastic
Rozmiar:Ø10X0,7 CM
Dostępno na magazynie18278szt.
Data aktualizacji09:22 - 13.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02586MDC
Ładowarka bezprzewodowa Tispad
Ładowarka bezprzewodowa Tispad
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR