Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, beżowy
Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, beżowy
Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, beżowy
Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, beżowy
Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, beżowy
Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, beżowy
Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, beżowy
Artykuł: BGPL02725GD

Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, beżowy

Zaskocz konkurencję nowoczesnym gadżetem firmowym - bezprzewodową ładowarką indukcyjną z nadrukiem! Elegancka, ekologiczna, np. z Twoim logo!

3 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 3 dni roboczych
396szt.
Mamy na stanie
17:02 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Unikalny gadżet reklamowy! Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, kolor beżowy.

Chwytaj nowoczesne technologie, bądź na czasie! Niezwykle praktyczna, elegancka i ekologiczna – to ładowarka indukcyjna z korka Cargador, wtłaczająca w ziemię konkurencję i zamykająca usta sceptykom. Czy zastanawiałeś się, jak subtelnie i z klasą wbić kołek w serce konkurencji? Przedstawiamy Ci ładowarkę bezprzewodową Cargador! Znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie!

Parametry techniczne produktu

Niezwykły gadget reklamowy, szybka ładowarka indukcyjna z korka Cargador, oczarowuje nie tylko swoim wyglądem, ale też parametrami, które są równie imponujące! A właściwie:

  • Wejście -DC5V/2A
  • Wyjście bezprzewodowe 5W
  • Kabel micro USB, 30cm w zestawie
  • Materiał: Korek (bardzo ekologiczny!)
  • Kolor: Beżowy (bardzo elegancki!)
  • Rozmiar: 165.0x85.0x8.0 (bardzo poręczny!)

Właśnie tak, ten bezprzewodowy, szybki gadżet biznesowy posiada wejście -DC5V/2A, wyjście bezprzewodowe 5W i jest kompletny z kablem micro USB o długości 30cm. Jego eko-dizajn z korka i beżowy kolor dodają elegancji, a rozmiar 165.0x85.0x8.0 gwarantuje wygodę użytkowania!

Wybierz swoją technikę nadruku logo na gadżetach firmowych

A jak o wrażenia? Warte zastanowienia! Czy nie będziesz dumny, obserwując swoje logo na gadżecie biznesowym prezentowanym przez partnerów biznesowych, klientów, a może i konkurencję? Właśnie osiągnąłeś następny poziom w górnictwie. Dokładnie na tej ładowarce bezprzewodowej. No musisz przyznać, że to jest całkiem śmieszne.

  • Grawerowanie laserowe, wymiar pola do nadruku logo 79x60. Precyzyjne, minimalistyczne i trwałe, grawerowanie laserowe zapewni Twojemu logo nieskazitelną prezencję na korkowej powierzchni. Jeśli zależy Ci na klasyce, ta technika nadruku jest dla Ciebie.
  • Tampodruk, wymiar pola do nadruku logo 79x60. Jest to niezwykle elastyczna technika umożliwiająca zadrukowanie niemal każdego kształtu i powierzchni. Idealny dla tych, którzy cenią sobie kreatywność i różnorodność.
  • Nadruk UV, wymiar pola do nadruku logo 80x28. Rozważ tę możliwość, jeśli zależy Ci na trwałości i wyrazistości kolorów. Nadruk UV jest odporny na warunki atmosferyczne i szkodliwe promieniowanie UV, co czyni go doskonałym wyborem na zewnątrz!

Niezastąpiona inwestycja w wizerunek firmy!

Indukcyjna ładowarka z korka Cargador to perfekcyjna perłą dla tych, którzy stawiają na trwałość, ekologię i technologię. Jeżeli jesteś teraz w szoku, czym proszę... to jest uwaga dla Ciebie! Ta bezprzewodowa ładowarka to absolutne terno w klasie gadżetów reklamowych i firmowych. Zatem moje drogie, czy jest teraz Twoja kolej, aby zasilić swój biznes nowoczesnymi gadżetami reklamowymi? Co Mark Twain powiedziałby na ten temat? No nie ogarniam tego, ale jestem pewien, że by uwielbiał takie gadżety firmowe. Skąd ja to wiem? Obstawiam tak po prostu. Więc daj szansę tej ładowarce indukcyjnej z korka Cargador i przekonaj się sama/sam. Baw się dobrze!

Kolor:Beżowy
Materiał:Korek, Karton
Rozmiar:165.0x85.0x8.0
Dostępno na magazynie396szt.
Data aktualizacji17:02 - 22.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02725GD
Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, beżowy
Indukcyjna ładowarka z korka Cargador, beżowy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR