Zegar z ładowarką indukcyjną
Zegar z ładowarką indukcyjną
Zegar z ładowarką indukcyjną
Zegar z ładowarką indukcyjną
Zegar z ładowarką indukcyjną
Artykuł: BGPL02601CM

Zegar z ładowarką indukcyjną

Ładowarka indukcyjna, szybko ładująca, z opcją zamieszczenia logo! Idealna dla nowoczesnych, innowacyjnych firm. Podkreśl swój prestiż i bądź na czele technologii biznesowych!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
1704szt.
Mamy na stanie
17:42 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
7704szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Nieprzeciętne Gadżety Reklamowe: Ładowarki Indukcyjne z Logo

Współczesny świat biznesu wymaga innowacyjnych i unikalnych gadżetów firmowych. Atut? Gadżety z logo firmy, które są nie tylko praktyczne, ale również stylowe. Przywitaj Zegar z ładowarką indukcyjną - twój nowy ulubieniec reklamy! Połączenie elegancji i nowoczesności, perfekcyjnie zaprojektowane dla efektywnego i zasługującego na uwagę marketingu.

Ladowarki Indukcyjne: Bezprzewodowa Ładowarka i Szybka Ładowarka Indukcyjna

Wyobraź sobie siebie, będącego ciągle w ruchu. Twoje urządzenia potrzebują energii, tak jak ty. Niestety, twoja stara ładowarka przewodowa jest powolna i niewygodna. Co robisz? Porzucasz staroświeckie metody i wybierasz bezprzewodową ładowarkę! Do tego, nasze bezprzewodowe ładowarki indukcyjne są szybkie, co oznacza, że więcej czasu możesz poświęcić na to, co jest naprawdę ważne. Kiedy nadejdzie przerwa na lunch, po prostu podłącz urządzenie i wróć do niego z pełnym naładowaniem.

Ładowarki Indukcyjne z Nadrukiem: Tworzenie Trwałego Wrażenia

  1. Artykuły reklamowe najlepiej działają, kiedy są użyteczne i atrakcyjne. Nasze ładowarki indukcyjne z nadrukiem spełniają oba te kryteria.
  2. gadżety biznesowe to coś więcej niż tylko przedmioty. Są one symbolem Twojej marki i filozofii firmy.

Wyobraź sobie wyrafinowany design i doskonałe wykonanie naszej ładowarki. Czyż to nie budzi obrazu prestiżu i zaufania? Dodaj do tego logo Twojego przedsiębiorstwa! Odpowiedź jest prosta: nasze ładowarki indukcyjne z nadrukiem to bezsprzeczna przewaga w dziedzinie strategii marketingowych!

Nadruki na Ładowarkach Indukcyjnych

Dlaczego zawartość jest ważna? Ano dlatego, że zapada w pamięć. Doświadcz to na własnej skórze dzięki naszej specjalnej ofercie na szybką ładowarkę indukcyjną z nadrukiem logo. Co więcej?

  • Tampodruk - technika drukowania, która skutecznie nakłada Twój unikalny design na dowolny kształt obudowy ładowarki. Wymiary pola do nadruku logo są 2,5 x 4 cm. Tampodruk jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią precyzję i ostrość detali.
  • Nadruk UV - Nowoczesna technika gwarantująca wyraziste i trwałe kolor, niezależnie od komplikacji designu. Pole do nadruku logo ma wymiary 2,5 x 4 cm.

Therefore, my drodzy czytelnicy, niezależnie od tego, czy wybierzesz Tampodruk, czy Nadruk UV, twój logo biznesowy będzie wyglądać perfekcyjnie i robić niewyobrażalne wrażenie na potencjalnych klientach. Oto klucz do skutecznego, wyrafinowanego i nowoczesnego marketingu!

Dane techniczne produktu:

  • Materiał: Drewno
  • Rozmiar: 14,8 x 7 x 7 cm

Widzisz? Ładowarki indukcyjne z dobrze wymyślonym nadrukiem mogą być potężnym narzędziem marketingowym. Co więcej, zyskasz uznanie wśród współpracowników i klientów, podkreślając swoją innowacyjność i dbałość o detale. Czy nie to jest sedno skutecznego marketingu?

Więc, co z tymi ładowarkami indukcyjnymi? Czy warto inwestować w takie gadżety reklamowe? Odpowiedź brzmi: Oczywiście, że tak! Nie przegap okazji, by podnieść swoją markę na wyższy poziom!

Materiał:Drewno
Rozmiar:14,8 x 7 x 7 cm
Dostępno na magazynie1704szt.
Data aktualizacji17:42 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni7704szt.
Następna dostawa3000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02601CM
Zegar z ładowarką indukcyjną
Zegar z ładowarką indukcyjną
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR