Ładowarka samochodowa USB, 2100mA
Ładowarka samochodowa USB, 2100mA
Artykuł: BGPL02828AP

Ładowarka samochodowa USB, 2100mA

Załaduj swój biznes energią dzięki naszej niezawodnej ładowarce samochodowej USB! Sprawdź gadżety reklamowe z logo, które podkręcą rozpoznawalność Twojej firmy!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
10:58 - 31.01.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Niezawodna Ładowarka samochodowa USB - Idealne Gadżety Reklamowe z logo dla Twojego Biznesu!

Prezentujemy naszą godną zaufania, niezawodną ładowarkę samochodową USB, która jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy są zawsze w ruchu. Wykonana z wysokiej jakości PC i aluminium, ta ładowarka samochodowa nie tylko jest niezwykle solidna, ale także stylowa. Wyróżnia się swoim świeżym i energetycznym zielonym kolorem, który na pewno przyciągnie uwagę.

Szczegóły Produktu

  • Wejście: 12-24V
  • Wyjście: 5V/2,1A
  • Materiał: Komputerowy, aluminium
  • Kolor: Zielony
  • Rozmiar: 2,6 x 3,7 x 8 cm

Ładowarka samochodowa z gniazdami USB - Gadżety reklamowe z nadrukiem

Zamierzamy zapewnić Twojej firmie jakościowy gadżet firmowy z logo, który z pewnością zrobi wrażenie na klientach. Wyobraź sobie, że jasno i wyraźnie widzisz logo Twojej firmy na naszej ładowarce samochodowej, jest to na pewno atrakcyjny sposób, aby wzmacniać rozpoznawalność Twojej marki na rynku.

Opcje Nadruku Logo

Aby sprostać Twoim oczekiwaniom, oferujemy usługę tampodruku do dodawania logo Twojej firmy do naszego produktu. Kiedy myślisz o tampodruku - masz na myśli precyzję, trwałość i klarowność. Tym bardziej, że pola do nadruku mają wymiary 10x30, dając Ci wystarczająco dużo przestrzeni do twórczego wyrażenia swojej marki.

Nie bez powodu tampodruk jest jednym z najpopularniejszych wyborów wśród firm. Ta technika druku jest nie tylko kosztowym rozwiązaniem, ale również idealna dla nieregularnych powierzchni, takich jak nasza ładowarka samochodowa. Czy jest jakiś minus? No cóż, trwa trochę dłużej, aby osiągnąć idealny wynik, ale jesteśmy pewni, że to małe poświęcenie czasu na pewno się opłaci!

Zagadka dnia!

Jaki jest najbardziej naładowany śmiech? Odpowiedź na dnie strony!

Dlaczego nasza ładowarka samochodowa USB?

Bo to nie jest zwykła ładowarka do samochodu! To skuteczny sposób na rozpropagowanie Twojej marki! To gadżet biznesowy, który jest tak praktyczny, jak i atrakcyjny. Bez wątpienia, ten gadżet z logo firmy zrobi duże wrażenie na Twoich klientach. Pamiętaj, włączanie do auta - to nie tylko energia na biegu, to przede wszystkim Twoja reklama w miejscach, których nie jesteś w stanie przewidzieć!

Odpowiedź na zagadkę: Ładowarka USB samochodowa, bo zawsze naładowana pozytywną energią dla Twojego telefonu!

Kolor:Zielony
Materiał:PC, aluminium
Rozmiar:2,6 x 3,7 x 8 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji10:58 - 31.01.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02828AP
Ładowarka samochodowa USB, 2100mA
Ładowarka samochodowa USB, 2100mA
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR