Ładowarka samochodowa USB
Ładowarka samochodowa USB
Ładowarka samochodowa USB
Ładowarka samochodowa USB
Artykuł: BGPL02826AP

Ładowarka samochodowa USB

Rozmawiając o podróży? Z pewnością potrzebujesz naszej ładowarki samochodowej USB z logo firmy. Universalna, trwała i ułatwiająca życie na drodze. Kup teraz!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
10:58 - 31.01.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Ładowarka samochodowa USB - niezbędnik każdego kierowcy!

Nie ma nic gorszego, niż zerwany kontakt ze światem w trakcie długiej podróży samochodem. Rozwiązaniem tego problemu jest nasza ponadprzeciętna ładowarka samochodowa. Jest ona nie tylko praktycznym gadżetem, ale także efektywnym narzędziem marketingowym w postaci gadżetów reklamowych czy gadżetów firmowych.

Uniwersalna i kompatybilna

Nasza ładowarka samochodowa USB jest niezwykle uniwersalna. Wyposażona w wyjście 5V/1A, jest kompatybilna praktycznie z każdym telefonem. Co więcej, daje możliwość ładowania urządzeń podczas jazdy samochodem niezależnie od marki i modelu.

Logo twojej firmy na ładowarce – szansa na zasłynięcie!

Znajdujesz się we właściwym miejscu, jeśli poszukujesz artykułów reklamowych lub gadżetów z logo firmy. Nasza ładowarka samochodowa oferuje opcje nadruku logo twojej firmy! Istnieje możliwość wykonania nadruku za pomocą dwóch technik – tampodruku i nadruku UV. Jakie są zalety i wady każdej z nich?

Technika Tampodruku

Tampodruk to technika, która charakteryzuje się wysoką precyzją druku. Jest idealna do nanoszenia drobnych detali na powierzchni ładowarki. Co więcej, pozwala na stworzenie trwałego, odporne na ścieranie nadruku. Minusem jest jednak konieczność przygotowania matrycy do druku, co generuje dodatkowe koszty, jednak jakość wykonania rekompensuje te wydatki.

Technika Nadruku UV

Nadruk UV to nowoczesna metoda umożliwiająca bezpośrednie nanoszenie nadruku na powierzchnię ładowarki. Jej zaletą jest możliwość drukowania pełnego koloru z zachowaniem najdrobniejszych detali. W przeciwieństwie do tampodruku, nie jest wymagana matryca, co pozwala zaoszczędzić na kosztach. Wadą jest jednak mniejsza trwałość nadruku.

Specyfikacja produktu na wyciągnięcie ręki!

  • Materiał: ABS
  • Kolor: Biały
  • Rozmiar: 1,5 x 3,5 x 7,4 cm
  • Opcje nadruku logo: Tampodruk (pole do nadruku 20x18), Nadruk UV (pole do nadruku 20x18).

Czy nie jest to idealny gadżet firmowy? Tej ładowarki samochodowej nie możesz sobie odpuścić! Zamów już dziś i zaskocz swoich klientów praktycznym prezentem z logo Twojej firmy. Dlaczego by nie podarować klientom czegoś, co na pewno przyda im się na co dzień?

Kolor:Biały
Materiał:ABS
Rozmiar:1,5 x 3,5 x 7,4 cm.
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji10:58 - 31.01.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02826AP
Ładowarka samochodowa USB
Ładowarka samochodowa USB
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR