Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Artykuł: BGPL02521AP

Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen

Notes korkowy A5 z długopisem: ekologiczny, elegancki i funkcjonalny gadżet reklamowy z różnymi opcjami nadruku logo! Wyrazisty prezent na każdą okazję.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
4szt.
Mamy na stanie
09:58 - 13.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk, Termotransfer, DTF
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Perfekcyjny notes korkowy A5 z długopisem - idealny gadżet reklamowy!

Kochani marketerzy, reklamowi wirtuozi, przedstawiamy Wam znakomity produkt, którym na pewno zaskoczycie swoich klientów i partnerów biznesowych: korkowy notatnik A5 z długopisem! Wyjątkowo elegancki, przyjazny dla środowiska i bardzo funkcjonalny - doskonały nie tylko jako gadżet reklamowy z logo firmy, ale też jako oryginalny, stylowy upominek.

Dlaczego warto postawić na korkowy notatnik A5 z długopisem?

  • Wykonany z naturalnego korka - niezwykle przyjazny dla środowiska materiał. Możecie być dumni z tego, że wybierając notes z korka wspieracie bioróżnorodność, a także działać w zgodzie ze swoimi wartościami "eko".
  • Bambusowy długopis z touch penem - to nie tylko elegancki dodatek, ale także praktyczne narzędzie do obsługi smartfonów i tabletów. Twoi klienci będą zachwyceni takim rozwiązaniem!
  • Styl i elegancja - notes z korka świetnie prezentuje się na biurku. Jest to produkt, który z pewnością wpadnie w oko i zachwyci każdego. Idealny dla osób, które cenią sobie oryginalność i niebanalne rozwiązania!
  • Logo Twojej firmy - doskonale nadaje się do naniesienia na okładkę notesu za pomocą różnych technik, które dokładnie opisujemy poniżej. Szansa na to, że Twój gadżet będzie nie tylko oryginalny, ale też skuteczny w promocji Twojej firmy!

Opcje nadruku logo: poznaj techniki, wybierz najlepszą dla siebie

Skoro już wiesz, jak wiele zalet ma korkowy notatnik A5 z długopisem, warto poznać również możliwości nadruku logo na jego okładce! Oto kilka opcji, które oferuje nasz dostawca:

  • Grawerowanie laserowe L3 - precyzyjna, trwała i elegancka technika nadruku. Szczególnie polecana dla wyrafinowanych wzorów. +/-: nieodparty urok, trwałość. Wymiary pola do nadruku: 40x60.
  • Tampondruk T3 - to jedna z najpopularniejszych technik druku na gadżetach, która pozwala na uzyskanie wyraźnych i trwałych kolorów. Ciekawostka: tampondruk używany był już przez starożytnych Egipcjan! +/-: trwałość, niskie koszty. Wymiary pola do nadruku: 40x60.
  • Sitodruk S2 - również obiecujący sposób drukowania logo na okładce notatnika z korka. Zaletą tej techniki jest możliwość uzyskania dużych, jednolitych powierzchni druku, które są wręcz "gładkie" w dotyku. +/-: nasycona barwa, trwałość. Wymiary pola do nadruku: 40x60.
  • Termotransfer TF1 - metodą tą można uzyskać precyzyjne, atrakcyjne wizualnie nadruki. Zastosowane tusze są również odporne na warunki atmosferyczne. Jedyne, czego zgubi je? Wyjątkowo zadziorne koty. Wymiary pola do nadruku: 100x150.
  • DTF1 - wydruk na notatniku będzie nowoczesny i świeży jak rano! Technologia drukowania na tekstyliach o wysokim potencjale estetycznym i praktycznym. Wymiary pola do nadruku: 100x150.

A więc, drodzy marketerzy, to już koniec opowieści o korkowym notatniku A5 z długopisem. Wspierajcie środowisko, róbcie wrażenie na swoich klientach oraz partnerach biznesowych, wybierając ten unikatowy gadżet reklamowy! To, czego szukacie: elegancji, funkcjonalności i ekologicznego podejścia - wszystko w jednym. Co więcej... dla uważnych czytelników mamy małą niespodziankę - długo oczekiwany termin otwarcia Pierwszej Międzynarodowej Akademii Sztuk Kulinarnej Gadżetów Reklamowych, wraz z pokazem akrobatycznych trików z długopisami. Zapisy już trwają!

Kolor:Brązowy
Materiał:Papier
Rozmiar:1,6 x 14,2 x 21,3 cm.
Dostępno na magazynie4szt.
Data aktualizacji09:58 - 13.06.2024
Następna dostawa3008szt.
Dostawa zaplanowana na:23-09-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02521AP
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Korkowy notatnik A5, długopis, touch pen
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR