Zestaw piśmienniczy
Zestaw piśmienniczy
Zestaw piśmienniczy
Zestaw piśmienniczy
Zestaw piśmienniczy
Artykuł: BGPL03020CM

Zestaw piśmienniczy

Zestaw piśmienniczy stworzony dla dzieci - personalizowany z logo twojej firmy! Edytuj umiejętności malucha, podkreślając markę swojego biznesu.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
9094szt.
Mamy na stanie
17:42 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
8999szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Tampodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Perfekcyjne Prezenty-Promocyjne: Zestaw Piśmienniczy

Czy zastanawiają Cię idealne gadżety dla dzieci, które będą służyć nie tylko jako forma rozrywki, ale także jako nieocenione narzędzie edukacyjne? Szukasz czegoś, co połączy zabawę i naukę w jeden niezapomniany pakiet? Mamy coś, co z pewnością zadowoli Cię i Twoje dzieci! Przedstawiamy nasz Zestaw Piśmienniczy!

Zestaw Piśmienniczy: Gadżety dla Dzieci Zapakowane w Naukę i Zabawę

Nasz Zestaw Piśmienniczy to absolutnie unikalny zestaw składający się z trzech ołówków o różnej twardości, gumki do ścierania, linijki oraz temperówki. Perfekcyjnie zapakowany w tekturowy kartonik z okienkiem, to więcej niż tylko śmieszne gadżety dla dzieci, to narzędzia, które pomagają rozwinąć umiejętności Twojego dziecka na różne sposoby!

Gadżety dla Dzieci Z Logo: Twoje Logo w Centrum Uwagi!

  • Materiał: Guma

  • Rozmiar: 17, 8 x 5 x 1, 2 cm

Co więcej, nasz zestaw piśmienniczy może być spersonalizowany poprzez dodanie Twojego logo! Jarzysz? Gadżety dla dzieci z logo Twojej firmy. Hmmm... To jest totalnie rewelacyjny pomysł, prawda? Z gadżetami dla dzieci z logo firmy, zarówno dzieci, jak i ich rodzice pamiętają o Twojej marce za każdym razem, gdy korzystają z zestawu piśmienniczego.

Opcje Nadruku Logo

Ciekawi Cię, jak możemy dodać logo do naszych gadżetów dla dzieci? O, to prościutkie. Używamy techniki zwanej tampodrukiem. Ale czym właściwie jest tampodruk? To proces, w którym stosuje się tusz na powierzchnię produktu za pomocą silikonowego tamponu. Ta technika pozwala na precyzyjne i wyraziste nadruki, co sprawia, że logo Twojej firmy zawsze wygląda ostro i wyraźnie.

Wykorzystanie tampodruku ma też swoje plusy i minusy. Kiedyś powiedziałem znajomemu: Plus to na pewno fakt, że jest to technika niezwykle elastyczna, co oznacza, że może być stosowana na niemal każdej powierzchni.

Minusy? Cóż, jedynym minusem może być fakt, że na bardzo dużych powierzchniach tampodruk może nie być tak skuteczny. Ale hej, to zestaw piśmienniczy, więc problem z dużą powierzchnią na pewno nie wystąpi, więc o co chodzi, prawda?

Dla naszego zestawu piśmienniczego, pole do nadruku logo to wymiary 3 x 3. Dokładnie tyle miejsca potrzebujemy, aby Twoje logo wyglądało idealnie na każdym elemencie zestawu.

Czyż nie brzmi to jak plan? Co więcej, jeśli prowadzisz firmę i chcesz pokazać swoją miłość do nauki i edukacji, nasz zestaw piśmienniczy z logo firmy to po prostu genialny pomysł na gadżety firmowe. Możesz złożyć zamówienie na naszej stronie i dodać do swojego marketingu szczyptę zabawy i edukacji. Tak więc, co powiesz? Jesteśmy gotowi na Twoje zamówienie!

A więc, jesteśmy gotowi na zamówienie!

Materiał:Guma
Rozmiar:17,8 x 5 x 1,2 cm
Dostępno na magazynie9094szt.
Data aktualizacji17:42 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni8999szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03020CM
Zestaw piśmienniczy
Zestaw piśmienniczy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR