Bambusowy power bank 5000mAh, nadruk logo firmy
Bambusowy power bank 5000mAh, nadruk logo firmy
Bambusowy power bank 5000mAh, nadruk logo firmy
Artykuł: BGPL01192AP

Bambusowy power bank 5000mAh, nadruk logo firmy

Power bank reklamowy wykonany z wysokiej jakości bambusa wyposażony został w solidną baterię o pojemności 5000 mAh. Dodatkowo produkt posiada wyjście USB, jak również wejście mikro USB

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
5szt.
Mamy na stanie
09:58 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Power bank wykonany z wysokiej jakości bambusa wyposażony został w solidną baterię o pojemności 5000 mAh. Dodatkowo produkt posiada wyjście USB, jak również wejście mikro USB. W komplecie znajduje się także kabel mikro USB, który umożliwi skuteczne ładowanie baterii.

Jako że produkt doskonale nada się do reklamowania usług firmy, dobrze zainwestować w zakup opakowania zbiorczego, które liczy aż 10 sztuk. Wszystkie z powodzeniem sprawdzą się jako gadżety reklamowe z logo firmy i nie tylko, gdyż power bank z firmowym logo pozwoli zachować w pamięci klienta firmę na długo. Power bank dzięki swoim niewielkim rozmiarom można z powodzeniem przechowywać w rozmaitych kieszonkach. Jednocześnie są one na tyle duże, aby zamówić power bank z nadrukiem przedstawiającym nie tylko logo, ale również nazwę firmy bądź dane kontaktowe.

Kolor:Brązowy
Materiał:Bambus
Rozmiar:7 x 11,6 x 1,5 cm
Dostępno na magazynie5szt.
Data aktualizacji09:58 - 20.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01192AP
Bambusowy power bank 5000mAh, nadruk logo firmy
Bambusowy power bank 5000mAh, nadruk logo firmy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR