Żółty Power bank solarny 8000 mAh IKIMBA Schwarzwolf
Żółty Power bank solarny 8000 mAh IKIMBA Schwarzwolf
Artykuł: BGPL01007CM

Żółty Power bank solarny 8000 mAh IKIMBA Schwarzwolf

Power bank solarny o pojemności 8000 mAh to bardzo użyteczny gadżet do codziennego użytku stosowany przez wiele osób na całym świecie.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
14:42 - 15.02.2022
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Nadruk UV
Wycenić
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Power bank solarny o pojemności 8000 mAh marki Schwarzwolf to bardzo użyteczny gadżet do codziennego użytku stosowany przez wiele osób na całym świecie.

Solarne power banki to przenośne akumulatory, dzięki którym doładujemy urządzenia mobilne oraz inny sprzęt posiadający opcję ładowania przez USB, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie. Solarny power bank z logo będzie też znakomitym gadżetem reklamowym, który sprawdzi się jako produkt do sprzedaży czy też produkt promocyjny dla klientów.

Dzięki zastosowaniu do produkcji najwyżej jakości komponentów jest on bardzo trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych.

Urządzenie można wystawić na działanie promieni słonecznych i dzięki zamontowanym panelom słonecznym uzyska ono pełną moc.

Gadżet zapakowany w firmowe pudełko Schwarzwolf. Istnieje możliwość naniesienia grafiki co sprawi, że stanie się on jeszcze bardziej atrakcyjniejszy i niepowtarzalny.

Kolor:żółty
Materiał:Inne
Rozmiar:14 × 7,5 × 1,7 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji14:42 - 15.02.2022
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01007CM
Żółty Power bank solarny 8000 mAh IKIMBA Schwarzwolf
Żółty Power bank solarny 8000 mAh IKIMBA Schwarzwolf
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR