Stacja pogodowa
Stacja pogodowa
Stacja pogodowa
Artykuł: BGPL02736AP

Stacja pogodowa

Stacja pogodowa - elegancki gadżet reklamowy z bambusa z możliwością nadruku Twojego logo! Idealny do domu lub biura. Bądź informowany i wyjątkowy!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
27szt.
Mamy na stanie
05:58 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
500szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Cudowna Stacja pogodowa: Twój osobisty Meteo!

Nie ma lepszego gadżetu dla profesjonalistów z branży reklamowej niż nasza Stacja pogodowa. Jest to idealne narzędzie do promocji Twojej firmy, artykuł reklamowy, który jest nie tylko praktyczny, ale także elegancki.

Nie jesteś pewien, czy będzie padać na Twoim ważnym spotkaniu? Lub planujesz wyjechać za miasto na weekend? Nasza domowa stacja pogodowa jest odpowiedzią na wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące pogody. A sprawdza się w każdym miejscu - od domu po biuro!

Stacje pogodowe z logo: Idealny gadżet reklamowy!

Czy szukasz gadżetów firmowych, które zaoferują Ci najlepszy zwrot z inwestycji? Nasze reklamowe stacje pogodowe wiele obiecują. Poza praktycznym aspektem, oszałamiają także wyglądem! Wykonane z bambusa front stacji pogodowej dodaje mu naturalnego uroku. Dodaj do tego swoje logo i zrób niezapomniane pierwsze wrażenie.

Gadżety z logo firmy: Prosty sposób na wyróżnienie się!

Nie ma lepszego sposóbu na promowanie swojej firmy niż poprzez nasze stacje pogodowe z nadrukiem. Jest to elegancki sposób na przedstawienie Twojego logo. Na pewno przyciągnie to wzrok każdego, kto zobaczy Twoje reklamowe stacje pogodowe.

Dlaczego nasze stacje pogodowe są najlepsze?

  • Materiał: Bambus
  • Kolor: Brązowy
  • Rozmiar: 8,5 x 12 x 6 cm

Poza tym, nasz nadruk logo jest trwały i nie zanika wraz z upływem czasu. Czy to nie wystarczy, aby przekonać Cię do naszej stacji pogodowej? Ale nie bierzmy tego jako pewnik. Spróbuj sam i zobacz, jak to jest mieć swoją własną, personalizowaną stację pogodową!

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego nasze gadżety z logo firmy są takie wyjątkowe? To proste. Dokładamy wszelkich starań, aby uczynić naszą stację pogodową meteo specjalną dla Ciebie. A co ważniejsze, jesteśmy dumni z naszych produktów, które nie tylko wyglądają dobrze, ale także działają na rzecz naszych klientów. Więc nie czekaj, weź już teraz swoją stację pogodową!

To jest to! Można powiedzieć, że nasza stacja pogodowa do domu jest gift from heaven! Czyż to nie cudowne wrażenie, kiedy i Ty mogłeś być tak dobrze poinformowany o pogodzie, jak profesjonalni meteorolodzy? Oto twoja szansa!

Kolor:Brązowy
Materiał:Bambus
Rozmiar:8,5 x 12 x 6 cm
Dostępno na magazynie27szt.
Data aktualizacji05:58 - 18.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni500szt.
Następna dostawa500szt.
Dostawa zaplanowana na:13-06-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02736AP
Stacja pogodowa
Stacja pogodowa
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR